אריחי גומי לחדר כושר

אריחי גומי לחדר כושר


הגומי הוא חומר מלאכותי תעשייתי, שבמשך שנים סבל מיחסי ציבור גרועים ונחשב לחומר נחות. בעשור האחרון התפתחה תעשיית הגומי, החלה למחזר את הגומי עצמו, ושכללה את המוצר לכדי מגוון רחב של שימושים אפשריים המעניקים מענה אופטימלי למגוון בעיות רחב. בין שאר השימושים שהפכו פופולאריים נמצאים אריחי גומי ומשטחי גומי שונים לרצפה, המספקים הגנה מושלמת הן לרצפה והן לדורכים עליה. מומחי חברת NIRWAY, המתמחה בייבוא, שיווק והתקנת חיפויי הבטיחות הטובים בעולם, מסבירים על הגומי בכלל ועל יתרונתיהם של אריחי הגומי בפרט.

 

תכונותיו של הגומי


לגומי ומוצריו מספר תכונות ההופכות אותו, כפי שכבר הזכרנו, לשימושי ביותר במגוון צורות ומקומות:


   • הגומי הוא חומר מונע החלקה, מה שהופך אותו לאידיאלי במקומות מועדים לפורענות, כמו בריכות שחיה, מועדוני ספא, מבני תעשייה בהם נשפכים שמנים כמו מוסכים, ועוד.


   • הגומי סופג מכות ומרכך אותן, מה שהופך אותו לאידיאלי לשימוש בגני ילדים וגינות משחקים ומונע פגיעה קשה של ילדים בנפילות בלתי נמנעות, באותם מקומות שציינו קודם לכן, בהם הרטיבות עשויה לגורם להחלקה, הגומי סופג את רוב המכה ומונע נזקים גופניים. הנחת אריחי גומי יעודיים במקומות כמו חדרי כושר, שם יש לצפות נפילת משקולות על הרצפה, מונעת את הנזק הבלתי הפיך הצפוי לרצפה.


   • הגומי מקטין את מאמץ הדריכה והאלסטיות שלו משפרת את היציבה, ולכן הוא מצוין לשימוש במקומות בהם העובדים נדרשים לעמוד שעות רבות או ללכת הלוך וחזור לאורך זמן. השימוש בגומי במקומות אלה נמצא כמשפר את מצבם הבריאותי של העובדים, מקטין את כאבי הגב והרגליים מהם סבלו, מקטין עייפות ומפוגג תשישות.

 

אריחי גומי בחדרי כושר


נרחיב כמובטח, על אריחי גומי בחדרי כושר. אריחי גומי יעודיים לחדרי כושר בכלל ולאזורי משקולות בפרט, מתוכננים בצורה אלסטית במיוחד, המאפשרת להם לבלום מכות חזקות ולספוג חבטות של משקלים כבדים, ללא נזק. מקדם השחיקה של אריחים אלה גבוה, והם מתוכננים לנשיאת עומסים כבדים לאורך זמן רב. אריחי הגומי הם מבודדי רעש, ויחד עם עמידותם הגבוהה הם מאפשרים שימוש נוח ונעים בכל מתקני חדר הכושר, תוך שמירה מירבית על בטיחות המשמתמשים ובטחונם.

 

אריחי גומי | ניר וואי