משטחים למתקני משחק

משטחים למתקני משחק


חברת NIRWAY  מתמחה בתחום התקנות  למשטחי בטיחות, משטחי גומי  למגרשי משחקים בכל רחבי הארץ. 

 

נסיון מצטבר של אלפי מטרים בכל רחבי הארץ עם מתקינים ובעלי מקצוע מהשורה הראשונה. החברה מקפידה על בקרת איכות מוצרים גבוהה בארץ ובחול. חברת NIRWAY עומדת בכל דרישות התקינה המחמירות ביותר ואף סיפקה לעשרות ישובים ומאות גני ילדים משטחי בטיחות. החברה הינה ספק רשמי של עיריות ומועצות מקומיות רבות. 

 

  

מדוע כדאי להתקין משטחי בטיחות?


לאור הגידול במודעות למניעת פגיעות ופציעות של ילדים, פעוטות ותינוקות במגרשי משחקים, גני ילדים, בתי ספר ובבית, הוכר הצורך בפיתוח פתרונות מיטביים אשר יגנו עליהם בשעת משחק ונפילה, יסייעו בשמירת הניקיון באזור המשחקים ויהיו קלים ונוחים לתחזוקה ועמידים לאורך זמן. מרבית המדינות המערביות עברו לפתרונות של התקנת משטחי בטיחות באזורי הפנאי והמשחק של ילדים אשר נותנים פתרון אופטימאלי לשמירת בטיחות הילדים.


חטיבת ייעוץ מקצועי ללקוחות


הינכם מוזמנים להיפגש עם הצוות המקצועי שלנו שיעמוד לרשותכם החל משלב התכנון ועד למציאת הפתרונות המיטביים עבורכם.  צרו עמנו קשר עוד היום לתיאום פגישה מקצועית.


מהו התקן לגני משחקים?


בישראל, התקן לגני המשחקים עומד לפי ת"י 1498. כאשר על פי חוק חובה לייבא, לייצר או לשווק מוצרים רק לפי דרישות התקן.  בעלי האתרים אשר מתקינים את המוצרים המיוצרים הארץ מחויבים לעבור משלבי התכנון, הייצור ועד הביצוע דרך פיקוח של מכון התקנים הישראלי. התקן המחמיר קובע הנחיות מיוחדות למשטחי בטיחות מתחת למתקני המשחקים. לדוגמה: משטח הבטיחות יותקן על מצע כגון אספלט כורכר או משטח בטון. את המשטחים הללו יש להכין לפי תו התקן לפני התקנת המתקנים באתר ואת משטח הבטיחות לאחר התקנת המשחקים. עובי משטח הבטיחות יהיה בהתאם לגובה הנפילה והתקנתו תבוצע על ידי חברה בעלת תו תקן בלבד. 

אסור להשתמש במתקני משחק ללא משטח בטיחות, וגם  לאחר התקנת המתקנים יש לסגור את הגן בכדי שלא תתאפשר גישה ושימוש עד לבדיקת מכון התקנים רק לאחר מכן יהיה אפשר לפתוח את המתקן לשימוש.