רצפת גומי

רצפת גומי


רצפת גומי | ניר וואי NIRWAYתעשיית הגומי וריצוף הגומי היא אחת התעשיות המשגשגות ביותר, והגומי הפך כבר מזמן לחומר הנמצא בכל מקום ובשימוש יומיומי. לא תמיד אנו שמים לב לכך, אבל קשה לתאר את החיים המודרניים בלי גומי. רצפת גומי היא אחת ההמצאות המועילות ביותר, שיש לה כמה וכמה יתרונות גדולים, והיא משמשת במקומות רבים מאוד. בחברת NIR WAY, החברה המובילה בייבוא והתקנה של משטחי בטיחות, יודעים לספר לנו כל מה שצרך לדעת על רצפות הגומי.

 

סכנת החלקה


כולנו עלולים להחליק וליפול, וזו סכנה ממשית שעשוי להסתיים בכי רע. בכל מקום בו הרצפה רטובה או שמנונית אנו עשויים להחליק ולהיפצע. בעבר בריכות שחייה, אתרי ספא, ואפילו האמבטיה הביתית היוו כולם סכנת חיים במקרה החלקה. במקומות ציבוריים השתמשו במשטחי עץ למניעת החלקה, אך גם על העץ ישנה סכנת החלקה לאחר שהוא מתבלה, וכמובן שיש להחליפו לעיתים קרובות בשל התגובה לרטיבות. עם רצפה מגומי אין סכנה כזו!

 

רצפת גומי למניעת החלקה


התקנה של רצפת גומי בכל אחד מהמקומות שהוזכרו להלן מפחיתה בעשרות אחוזים את הסיכוי להחלקה. המרקם המיוחד של הגומי מאפשר לו להיצמד לרצפה מצד אחד, ומצד שני לא להפוך לחלק בעת שהוא נרטב ולשמור על מחוספסות יחסית שמאפשרת ללכת עליו בצורה יציבה ובטוחה בכל עת.

 

יתרונותיה הנוספים של רצפת הגומי


רצפת הגומי מהווה אמצעי בטיחות של ממש, כאמור, בהיותה מונעת החלקה, אך יש לה כמה יתרונות נוספים. לגומי יכולת מופלאה לספוג זעזועים, וככזה הוא מעולה לשימוש בחדרי כושר, משטחי ספורט שונים, ובתעשיות בהן העובדים עומדים בשעות העבודה או צריכים ללכת הלוך וחזור. במקרים כאלה, הגומי מקל על העובדים ומקטין את שחיקת המפרקים ואת בעיות הברכיים והגב מהן העובדים עלולים לסבול.

 

תו תקן לרצפת גומי


כדי להינות באמת מכל היתרונות שיש לגומי להציע, ולהינות מהם לאורך זמן, יש לרכוש מוצרים שיש להם תן תקן ישראלי, ורצוי גם תו תקן זר של ארצות הייצור. אם אתם מחפשים רצפת גומי איכותית, שתמלא אחר הציפיות שלכם ולא תתפרק, הקפידו לרכוש את המשטח מחברה מנוסה, מקצועית ובעלת מוניטין בתחום.