צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
ריצוף לחדרי סטודיו עם אפקט הטרמפולינה

ריצוף לחדרי סטודיו עם אפקט הטרמפולינה


ריצפה חדשנית לחדרי סטודיו.
ריצוף מקצועי המקנה למתאמן בלימת זעזועים אופטימאלית במקביל להחזרת אנרגיה מקסימלית.


• גמישות שטח נקודתית לתמיכה מושלמת בכף הרג
• איזון מושלם בין מניעת החלקה לחופש תנועה.
• משטח מודולארי המאפשר שינויים בקלות.
• ניקיון ואחזקה קלים במיוחד.
• מחיר אטרקטיבי במיוחד בהשוואה לפרקט.

PAVIGYM | ניר ווי

 

מה חדש ב PAVIGYM AEROBIC ?

 בלימת זעזועים

Pavigym מיוצר מחומר פולימרי בעל עמידות גבוהה המיועד לבלום זעזועים. מיליוני בועיות האוויר המיקרוניות מתכווצות בלחץ וסופגות את האנרגיה והזעזוע. רפואת הספורט מתייחסת לזעזוע על רצפות לא אלסטיות כסיבה מרכזית לבעיות גב רגליים.

השבת האנרגיה. מיליוני בועיות האוויר מקרוניות מתכווצות רגעית, חוזרות לגודלן המקורי ומספקות החזרת אנרגיה. אריחי EVA מודולאריים בעובי 12 או 9 מ"מ ובמידה של 100*100 ס"מ.

Pavigym Aerobic

חיפוי רצפה חדשני לאזורי אימון אירובי במהלך אימון אירובי מתרחשת סידרה של מכות ולחצים בשתי נקודות בשלד כף הרגל (נקודות 1 ו2 בדיאגראמה ). בזמן קפיצה על ריצפה קשה הלחץ מועבר דרך הקרסוליים, הברכיים הצלעות וחוליות עמוד השדרה וגורם לעייפות, כאב וסיכון גבוה לפציעה. בנוסף לסוג הרצפה, שימוש בנעליים לא מתאימות וביצוע תנועות לא נכונות, הם סיבות נוספות לפציעות אפשריות לדוגמא : בולמי זעזועים איכותיים הם המרכיב העיקרי בהבדל בין סוגי הליכונים מקצועיים ויקרים לבין הפשוטים יותר. רפואת הספורט מתייחסת לזעזוע על רצפות לא אלסטיות כסיבה מרכזית לבעיות גב רגליים.

 

 PaviGym Aerobic היא רצפת ההגנה המושלמת גם למתחילים או למשתמשים בנעליים לא מתאימות. זעזוע הקפיצה מרוכך ע"י מיליוני בועיות אויר מיקרוניות המתכווצות רגעית ותומכות ברגל בצורה מושלמת ל : - השבת האיזון. - הפחתת העייפות. - הקלה במתח. - הפחתת הסיכוי לפציעה. -

Pavigym Aerobic  מול חיפויי הרצפה המוכרים:

רצפות קשות וקשות למחצה כגון שטיח ופרקט הם בעלות אלסטיות מינימאלית. (נסה/י ע"י הקשה באמצעות פרק האצבע). רצפות קשות אינן סופגות אנרגיה ומשום כך אינן יכולות להחזיר אנרגיה. (קפיצה על משטח קשה היא כמו נחיתת משקולת על משטח קשה). מצד שני רצפות רכות מדי סופגות אנרגיה אך לא מחזירות אותה. (לדוגמא ריצה על חול). אימון אירובי יכול להיות מתיש על רצפות מסוג זה.

שני סוגי החיפויים הנ"ל מגבירים את סיכוי הפציעה בשל אי יכולת החזרת האנרגיה. הפרקט בשיטת ההתקנה הצפה מספק גמישות חלקית. למרות זאת רמת בלימת הזעזוע והחזרת האנרגיה הם עדיין נמוכות. כתוצאה מכך רמת הבטיחות והנוחות הנדרשת מסופקות אך חלקית.

בנוסף, גמישות הרצפה אינה אחידה ומשתנה מנקודה לנקודה בהתאם למיקום הקורות התומכות. לדוגמא אזור פרקט שמונח על קורה רמת גמישותו נמוכה מאד לעומת אזור פרקט שמונח באוויר במרכז הרווח שבין הקורות גמישותו גבוהה יותר.

נסה/י בעצמך : זרוק כדור מתכת מגובה של מטר ומעלה על ריצפת פרקט, תבחינו שהכדור אינו קופץ כמעט חזרה (החזרת אנרגיה נמוכה). תארו לעצמכם את האפקט הנ"ל מאות פעמים בקפיצה בשיעור אירובי. תארו לעצמכם את האפקט הנ"ל מספר פעמים בשבוע.... התוצאות בטווח הארוך הם כאבים, פציעות וכדומה.

 

PaviGym Aerobic מיוצר בטכנולוגיה המאפשרת ספיגה והחזרה מרבית של אנרגיה בד בבד עם הבטיחות המרבית הקיימת בין רצפות הספורט. הרצפה מספקת בלימת זעזועים אופטימאלית יחד עם החזרת אנרגיה באמצעות מיליוני בועות אויר מקרוניות המתכווצות זמנית.

PaviGym Aerobic היא רצפה בעלת גמישות נקודתית. שטח הכיפוף (ההתכווצות הרגעית של הרצפה) שווה לשטח המגע בפני המשטח. הספיגה וההשבה משתנות ותלויות בקפיצה ומשקל המתאמן.

בזמן קפיצה, מיליוני הבועות המיקרוניות מתכווצות לרגע וחוזרות לגודלן המקורי, דוחפות את הרגל כלפי מעלה ומעניקות תמיכה ובטיחות מרבית . נסו את החזרת האנרגיה ע"י זריקת כדור מתכת מגובה של 1 מטר ויותר.