צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
המדריך לרכישה נבונה: בחירת משטח לבריכה

המדריך לרכישה נבונה: בחירת משטח לבריכה


מתכננים לבנות בריכה פרטית? אזי קרוב לוודאי שבשלב כלשהו תיאלצו לחפש גם משטח לבריכה. אין עוררין על כך שפנטזיית הבריכה הביתית היא מסוג החלומות הנדל"ניים הנטועים עמוק כמעט בכל אחד מאיתנו. מדובר אמנם בתהליך ביורוקרטי שכרוך בהתעסקות עם לא מעט נושאים אפורים כגון תכנון, אישורי בניה, בטיחות, תחזוקה וכיוצא בזה, אבל כל אלו מתגמדים לעומת הפנטזיה שבה שבים הביתה לאחר יום עבודה, ממהרים לפשוט את חליפת העסקים ולצלול למי הבריכה הצוננים.

 

אם בעבר הייתה הבריכה הפרטית כמעין זכות שמורה בלעדית לעשירון העליון, שהרי כיום, רבים מאיתנו יכולים להרשות לעצמם להגשים את החלום בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שמאפשרות שימוש בחומרי גלם שונים והוזלת מחירים.

 

מראה מינימליסטי ונקי

מחברת ניר וואי המתמחה בפתרונות חיפוי, מניעת החלקה, ובטיחות מציינים שמתחם הבריכה כולל בתוכו הן את הבריכה עצמה והן את המתחם כולו, כשאחד מהחידושים הטכנולוגיים האחרונים נוגע למשטח לבריכה. בשנים האחרונות תופסים משטחי הגומי המרוצפים את מקומם של הדקים ומרבדי הדשא, שבשילוב של עצים וצמחיה סבוכה הקנו לבריכה מראה של אי טרופי אקזוטי.

 

הדבר נובע, בין היתר, מהטרנד העיצובי הנוכחי השואף למראה מינימליסטי ונקי, אבל בעיקר בשל העובדה שצמחייה מסביב לבריכה כרוכה בהתקנת הזנות אינסטלציה להשקיה ולניקוז, מה שמייקר משמעותית את סך העלויות הכרוכות בבניית בריכה. יתירה מכך, צמחייה דורשת לאורך זמן הוצאות גינון שוטפות על גיזום, השקיה וניקוי עלים שנשרו. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון ששילוב עצים עלול להוביל לעיוותים בקרקעית כתוצאה מהשורשים.

 

משטח חיפוי ובטיחות מדגם "לגונה"

אחד מפתרונות החיפוי והבטיחות מבית חברת ניר וואי הוא משטח לבריכה מדגם "לגונה" המיועד לבריכות שחיה, מלתחות, מקלחות, מקוואות, מכוני ספא ואזורים רטובים נוספים. מדובר במשטח גמיש ובטיחותי המאושר לשימוש כחיפוי מטעם מכון התקנים ועומד בתקנים האירופאים הגבוהים ביותר למניעת החלקה.

 

המשטח עשוי ויניל רך והוא עמיד מפני מרבית מסוגי השמנים והכימיקלים כדוגמת שמני גוף. כמו כן, המשטח עובר טיפול ייחודי להגנה מיקרוביאלית כנגד התפתחות של בקטריות וחיידקים. המשטח מתאפיין מרקם מסיבי, יופי מרהיב ובמבנה מודולרי עם חיבור אינטרלוק לאורך ולרוחב, והוא ניתן להזמנה בשלל גוונים (בז', ירקרק, טרקוטה, כחול כהה, אפור ואפור כהה) להרכבה עצמית ביחידות מודולריות או לפי מידה.

משטח לבריכה