צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חיפוי רצפה- למה הוא משמש?

חיפוי רצפה- למה הוא משמש?


משטח גומי לרצפהבעבר, חיפוי רצפה שימש בעיקר לבתי עסק בתעשיות הגדולות. ספינות, אולמות תצוגת רכבים ומוצרים אחרים מרשימים, מוסדות תרבות ואמנות השתמשו בחיפוי רצפה על מנת לשדר יוקרה, לשמור על הפן האסתטי והעיצובי של המקום, ובעיקר למנוע סימני רגליים ושחיקה על הריצוף אותו יותר קשה להחליף, מאשר חיפוי רצפה אותו ניתן להסיר בקלות ולהתקין מחדש לאחר שנים של שימוש. 
כיום תוכלו לראות חיפוי רצפה במגוון בתי עסק, גדולים וקטנים, ומתחומי עיסוק שונים. 
ממגרשי ספורט קהילתיים ועד גני ילדים או מתחמי שעשועים, חנויות ביגוד, מוזיאונים, כיסוי של גג מרהיב או מרפסת ואפילו במסעדות המשלבות אותו בחללים מסויימים. 

איך לבחור חיפוי רצפה 

במידה והחלטתם שאתם רוצים חיפוי רצפה יש לבחור במקום הנכון אשר יידע לתת לכם את המענה הטוב ביותר והמתאים ביותר למה שאתם צריכים. 
חיפויי הרצפה יכולים להיות מגוונים במגוון אספקטים אם מבחינת החומר, איכות, עובי החיפוי, צבעים והדפסים וצורת הרכבה. יש לשים לב כי אתם בוחרים את סוג חיפוי הרצפה שישתלב בצורה הטובה ביותר בשטח המיוחד, למשל- האם חשוב לכם שלא ישארו סימני צעידת רגליים על החיפוי? האם אתם מעוניינים בהדפסים או מעדיפים עיצוב חלק? ניתן לשלב מספר צבעים וסגנונות באותו חלל אך יש לשים לב לשילוב והתאמה אסתטית. 
בנוסף, משטח גומי לרצפה איכותי צריך להחזיק שנים רבות, אך חשוב במיוחד לשים לב לאחריות אותה החברה המספקת את חיפוי הרצפה נותנת וכמו כן לשים לב מה בדיוק האחריות מכסה. 

חיפוי רצפה אצל נירוואי

תוכלו למצוא מגוון חיפויים לרצפות אשר יותאמו למקום המיועד שלכם. החברה עובדת עם משטחים  nirway  אצל 
איכותיים ביותר וברמה המירבית שניתן למצוא בשוק של חברת ברגו הגרמנית. כשתפנו אליהם תפגשו בצוות מקצועי ומיומן אשר יידע להתאים לכם את החומר וההרכבה הרצויה בצורתה המושלמת, בנוסף תקבלו 15 שנות אחריות על חיפוי הרצפה, ובכך להיות רגועים למשך הרבה זמן. 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה עוד היום ולקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר עבור חיפוי הרצפה שתמיד רציתם.