צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
כיצד לבחור משטח לבריכה?

כיצד לבחור משטח לבריכה?


החלטת לקנות בריכת שחייה ביתית? מזל טוב! אין ספק שבריכה ביתית משפרת את איכות החיים, מאפשרת להתענג על מים נקיים ומספקת שפע של תעסוקה לקטנטנים. אין ספק כי עשיתם את כל הבירורים המתאימים ובחרתם את הבריכה האידיאלית עבורכם, עכשיו רק נשאר למקם אותה נכון. אין זה חשוב אם הבריכה תמוקם בגינה שלכם או במרפסת, על דשא, דק או מרצפות. בכל מקרה, משטח לבריכה הינו דבר חשוב שאין לוותר עליו בשום אופן. המשטח מאפשר להאריך את חיי הבריכה, בכך שהוא מונע מאבנים קטנות להתחכך בקרקעית שלה ולקרוע אותה. כמו כן, המשטח שומר על בטיחות המתרחצים בכך שהוא מונע דריכה על אבנים קטנות או חפצים חדים אחרים. כך שברגע שניקיתם ויישרתם את הקרקע, תניחו משטח מתאים ורק לאחר מכן תמקמו את הבריכה החדשה מעליו.

 

טיפים לבחירת משטח לבריכה

כאשר מחפשים משטח שיגן על תחתית הבריכה שלכם, ובו בזמן יאפשר נוחות דריכה למתרחצים, ישנן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון. ראשית כל, כדאי לדעת כי קיים מגוון גדול של משטחים לבריכה, הם נבדלים אלו מאלו בעיקר באיכות החומר ממנו הם עשויים. חומרים שונים הינם בעלי מאפייני צפיפות שונים ועמידות שונה לאורך זמן. משטחים מסוימים מיועדים לעמוד בפני קרינת שמש תמידית, כלור וחומרי ניקוי, בעוד אחרים יראו סימני שחיקה מאוד מהר. כמו כן, משטח עמיד יהיה בדרך כלל עשוי מחומר בעל צפיפות גבוהה יותר. ישנם משטחים בעלי רמת קושי משתנה, משטחים אלו מותאמים למשקל ולעומס הבריכה. אל תשכחו לחשוב על אחסנה, תבדקו שהמשטח שבחרתם קל לקיפול ולאחסון כדי להקל על חייכם מחוץ לעונת הרחצה.

 

לסיכום, לפני שקונים משטח לבריכה יש לבצע מספר בדיקות ובירורים. מדובר בבסיס הבריכה שלכם, שבלעדיו הרחצה עלולה להיות פחות נעימה והבריכה עלולה להיקרע במהרה. לכן תקדישו מעט מאמץ ותבחרו את המשטח האידיאלי עבורכם. קחו בחשבון כמובן, שמשטח גדול ואיכותי יותר יעלה יותר כסף, אך מצד שני מדובר בהשקעה לטווח הרחוק. אם כבר השקעתם בבריכה ביתית, תסיימו את העבודה על הצד הטוב ביותר. בחברת ניר וואי המתמחים בכל סיגוי המשטחים, שטיח כניסה ואריחי גומי, תוכלו למצוא את מבוקשכם.

משטח לבריכה | ניר וואי