צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מגרש ספורט בהתאם לסוג הפעילות

מגרש ספורט בהתאם לסוג הפעילות


מגרש ספורט | ניר וואיכאשר אנו מבצעים ספורט כלשהו, ישנה חשיבות גדולה למשטח עליו אנו מתאמנים, כדי להקטין את הנזקים שעלולים להיגרם לגוף עקב הזעזועים שאנו סופגים במהלך האימון. מגרש ספורט טוב צריך להיות מגרש עם בולם זעזועים, סופג מכות, ומקטין את התזוזות במערכת השלד והשריר בגוף. מומחי חברת ניר ווי, העוסקים במוצרי בטיחות ובלימת זעזועים כבר למעלה מ- 25 שנה, מסבירים על מגרש ספורט הבטיחותי המודרני.

 

מה הקשר


בתחום הספורט בכלל, ובפרט בתחום הספורט המקצועני, ידוע וברור כי עוצמת הזעזועים שהגוף סופג, ובעיקר עמוד השדרה, מהווה זרז להופעת פציעות ספורט שונות, כמו דלקות גידים ומפרקים, שברי מאמץ ועוד. לכן נעשה מאמץ להתאים לספורטאים את הנעליים הטובות ביותר, המצוידות במערכת בלימת זעזועים, מציידים אותם במגני ברכיים ובמדרסים ועוד. בשנים האחרונות, עם ההתפתחות הטכנולוגית בתחום ישנה השקעה הולכת וגדלה גם במגרש עליו מתאמנים ומתחרים הספורטאים, כדרך נוספת להקל על העומסים ולהמעיט בנזקים.

 

מגרשי ספורט


מגרש ספורט צריך להתאים לסוג הספורט שנעשה עליו, כיוון שבכל ספורט נדרשת תנועה שונה, והעומס המופעל על הגוף שונה. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לעבד חומרים שונים בצורות שונות ולהגיע לתוצאות אופטימליות של התאמת משטחי הספורט השונים לספורט הנערך עליהם:
• משטחי גומי לאזורי משקולות, הבנויים לבלימת זעזועים, ספיגת רעשים, בידוד טרמי והגנה על הרצפה. 
• ריצוף PVC עמיד וחזק לחדרי כושר, המאופיין בעמידות גבוהה.
• אריחי ברגו ארגונומיים לספורט הנעשה בחוץ כמו טניס, הוקי ועוד, הבולמים זעזועים, מקלים על המפרקים, ועמידים בפני כל סוגי האקלים. 
• משטח PAVIGYM לחדרי סטודיו ואירובי, המאפשר בלימת זעזועים אופטימלית והחזרת אנרגיה מקסימלית, תוך מניעת החלקה. 
• משטח PAVIGAM ייעודי וייחודי לאיזורי אימון אישיים המאתגרים את הגוף לעבודה ברמה מלאה. 
• משטחי ריצה ייחודיים לספיגת זעזועים
ועוד

 

מגרש ספורט לבריאות שלך


אימון או תחרות על מגרש ספורט ייעודי לא רק מגן על הגוף מפני פגיעות אפשריות אלא גם מגביר את תפוקת האימון ומשפר את התוצאות בזמן אמת, ולמי שעוסק בספורט מקצועני או תחרותי זה משמעותי מאוד, אך השמירה על כללי בטיחות ואימון נכונים חשובה לא רק למקצוענים אלא גם לספורטאים חובבים. לתשומת ליבכם.