צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
כל מה שצריך לדעת על מניעת החלקה במתחם הספורט שלך

כל מה שצריך לדעת על מניעת החלקה במתחם הספורט שלך


מניעת החלקה | ניר וואיספורט הוא, מן הסתם, עניין דיי פעיל. אתה קופץ, רץ, חוסם, ולעיתים – גם נופל. אמנם ליפול מדי פעם לא בהכרח מזיק ובעיקר כואב, אך החלקה, לעומת זאת, היא עניין יותר מסוכן, אשר עלול להוביל לפציעות חמורות. לכן, מניעת החלקה במגרש הספורט שלך היא דבר חשוב מאין כמותו. במאמר זה נדון בשני הנושאים החשובים ביותר כדי למנוע החלקה, וכמובן למי כדאי לפנות בשביל התוצאות הטובות ביותר.

 

איפה?


שאלה שאולי נראית קצת משונה, אך היא חשובה במיוחד – איפה דרוש משטח מניעת החלקה במתחם הספורט? ובכן, הדבר תלוי בסוג הספורט בו עוסקים במתחם. בגני ילדים או גנים ציבוריים, למשל, עדיף להתקין משטחים מרככים, כמו דשא סינטטי או ריצוף פלסטי רך, על פני משטחים המונעים החלקה. גם במגרשי ספורט מסוימים לא תמיד כדאי להתקין דווקא משטח המונע החלקה – אם משחקים שם הוקי, למשל, או כדורסל, לעיתים החלקות נחוצות למשחק. לכן אל תמהר להתקין משטח מונע החלקה בלי לעשות שיעורי בית לפני כן.

 

איזה?


בתחום מניעת ההחלקה חשוב להתייעץ עם מומחים. נסביר למה הכוונה: אחרי שבדקת האם אתה בכלל זקוק למשטח למניעת החלקה, צריך לחשוב איזה סוג של משטח אתה צריך. ישנם הבדלים משמעותיים בין משטחים למקומות מקורים או פתוחים, ובין השימושים השונים אשר דורשים משטח שכזה. בבריכות לדוגמא, דרוש בדרך כלל משטח גומי גמיש, בעוד למסלולי ריצה דרושים משטחי אבן או אספלט מחוספסים, בהתאם לסוג הריצה. עכשיו כשאתה יודע במה מדובר, גם בעבודה מול מומחים בתחום לא תישאר בערפל.

 

מי?


בתחום כה חשוב ורגיש כמו מניעת החלקה בעסק שלך, רצוי להשתמש במוצרים הטובים ביותר, ולעבוד עם האנשים הטובים ביותר. חברת NirWay" – משטחי ספורט" מספקת את מיטב האיכות האירופית בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות, ועובדת עם תווי תקן בינלאומיים. החברה משווקת ומתקינה מגוון רחב של משטחי בטיחות אשר מונעים החלקות ויש להם יתרונות רבים אחרים. מומחי החברה ישמחו לעזור בכל שאלה ובכל פניה. אז הקדם תרופה למכה והצל את הלקוחות שלך מהחלקה.