צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
חיפויי ריצפה ומשטחים לבריכות שחיה ואזורים רטובים

חיפויי ריצפה ומשטחים לבריכות שחיה ואזורים רטובים


משטחים נגד החלקה- משטחים גמישים מודולריים העוזרים במניעת החלקה באיזורים רטובים ובמעברים.
 
תאונות החלקה הינן בין גורמי התאונות המובילים בעולם. ניתן למנוע את מרבית התאונות באמצעות התקנת אמצעי בטיחות נאותים.

שלב ראשון בהקטנת סכנת ההחלקה הינו בחינת השטח, בדיקת נתוני הפעילות בו ואבחון סוגי המשתמשים.

שלב שני הינו בחירת הפתרון הייעודי המתאים ביותר.

 

 

לגונה - משטחים מודולריים גמישים לאזורים רטובים

לגונה - משטחים מודולריים גמישים לאזורים רטובים

לגונה - המשטח הגמיש, הינו משטח בטיחותי לאזורים רטובים ולמלתחות. משטחי הלגונה נצמדים לרצפה מצטיינים במודולאריות להתאמה לצרכי המקום, בטיחות, נוחות ויכולת ניקוז מים.תוצרת פינלנד.
MODENA - אריחים מודולריים גמישים למניעת החלקה לאיזורים רטובים מודנה

MODENA - אריחים מודולריים גמישים למניעת החלקה לאיזורים רטובים מודנה

אריחים מודולריים גמישים למניעת החלקה לאיזורים רטובים, מקלחות ובריכות שחיה- מודנה. אידיאלים עבור סביבות בריכות שחייה, מקלחות, ספא, סאונות וחדרי הלבשה.
ברגו - משטחים לבריכת שחייה

ברגו - משטחים לבריכת שחייה

ברגו הינו חיפוי ריצפה בטיחותי והיגייני המיועד לסיפון בריכת השחייה מתוצרת חברת BERGO משוודיה. מערכות ריצוף אלו מותקנות באלפי בריכות שחייה בעולם ובעשרות בריכות שחייה בישראל מזה למעלה מעשר שנים ומהוות פיתרון מיטבי ובטיחותי לאזור מסוכן זה.
יגואר משטח לעמידה - משטחים למטבחים עמיד לשמנים קורזיבים

יגואר משטח לעמידה - משטחים למטבחים עמיד לשמנים קורזיבים

יגואר, משטח בטיחותי והיגייני מיוחד לרצפה המונע החלקה ומפיג עייפות. המשטח הבטיחותי מיועד במיוחד למטבחים, תעשייה,בארים, אזורי מזון וחדרי קירור
Ultima - גליל גמיש למלתחות ולמקלחות לאיזורים רטובים אולטימה

Ultima - גליל גמיש למלתחות ולמקלחות לאיזורים רטובים אולטימה

גליל גמיש למלתחות ולמקלחות לאיזורים רטובים של Ultima אידיאלית עבור סביבות בריכות שחייה, מקלחות, ספא, סאונות וחדרי הלבשה. עיצוב מעוגל מאפשר למים להתנקז בקלות

כל מקום בו מבוצע שימוש באחד מהחומרים כגון: מים, שמן, חומרים יבשים וכדומה, וכן מקומות כמו מדרגות, מטבחים ותעשייה מחייבים פתרונות שונים למניעת החלקה ואין נוסחאות או מוצר פלא אחד המתאים לכלל המצבים והבעיות. רק אבחון מדויק של המצב, שימוש במוצר מתאים או שילוב נכון של מספר מוצרים יביא לפתרון הבעיה או לצמצומה המעשי.


חברת NIRWAY נותנת מענה מקצועי לבעיות ההחלקה. ניסיוננו העשיר בתחום, של למעלה מעשרים וחמש שנה ומגוון המוצרים הרחב אשר אנו משווקים מביא לפתרון מיטבי של מרבית בעיות החלקה.
חשוב לציין, שבכל מקרה, מניעת החלקה היא תמיד שילוב של כלים מתאימים עם אחזקה נכונה.


מגוון פתרונות ומוצרים


לחברת  NIRWAY מספר רב של פתרונות בתחום מניעת החלקה ושמירת הבטיחות:


•    משטחים גמישים למלתחות ובריכות שחייה
•    משטחים לבריכת שחייה
•    מדרגות ומשטחים משופעים
•    משטחים למטבחים
•    ריצוף לתעשייה
•    משטחים לסיפוני אניות

ייעוץ מקצועי


בחברת NIRWAY עומדים לרשותכם יועצים מקצועיים בתחום הבטיחות בכדי למנוע תאונות ולשפר את איכות הבטיחות שלכם. הינכם מוזמנים להיפגש עם הצוות המקצועי שלנו שיעמוד לרשותכם החל משלב התכנון ועד למציאת הפתרונות המיטביים עבורכם. צרו עמנו קשר עוד היום לתיאום פגישה מקצועית.

 

מנתונים שפרסם המוסד לביטוח לאומי עולה שפציעות בעקבות החלקה ונפילה על משטח שמנוני או רטוב מדורגות במקום השני ברשימת נזקי הגוף כשבמקום הראשון ממוקמות עדיין תאונות הדרכים.

 

אנשי המקצוע מבית חברת ניר וואי מסבירים שהנתונים המדאיגים הללו מעמידים את נושא מניעת ההחלקה כשיקול שמוטב להתייחס אליו ברצינות הראויה, ובפרט כשמדובר במקומות שמתאפיינים דרך קבע במשטחים רטובים או שמנוניים, כגון מועדונים ומרכזים שיש בהם בריכות שחייה, מלתחות ומקלחות, לרבות מועדוני קנטרי קלאב, מכוני כושר, מועדוני ספורט ונופש, כמו גם מקוואות טהרה, מכוני ספא, סאונה, ג'קוזי ועוד.

 

תאונות עם נזקי גוף בסביבה הביתית

בנוסף, כדאי לנקוט באמצעי זהירות ולהתקין משטחים למניעת החלקה אף במקומות עבודה שיש בהם סיכון קבוע להתזה או נזילה של חומרים שמנוניים על הרצפה, כמו מוסכים, מטבחים תעשייתיים ומפעלי ייצור כאלו ואחרים.

 

יתרה מכך, מהנתונים הסטטיסטיים עולה עוד שחלק לא מבוטל מהתאונות עם נזקי גוף מתרחשות בסביבה הביתית דווקא, בעקבות החלקה ואו מעידה מעל למשטח שמנוני או רטוב ממים, שמן, סבון נוזלי וחומרים נוספים שנשפכו במטבח, בגרם המדרגות, בחדרי אמבטיה והשירותים.

 

מומחי הבטיחות של חברת ניר וואי מדגישים שניתן בהחלט למנוע את התאונות הללו על ידי נקיטה באמצעי בטיחות אפקטיביים ופשוטים כמו התקנת משטחים למניעת החלקה באזורי הבית המועדים לפורענויות, ובעיקר בחדרים רטובים.

 

משטחי הגומי כפתרון מועדף למניעת נפילות

ראוי לציין שמשטחי בטיחות למניעת החלקה נחוצים וחיוניים בכל בית, אבל הופכים לפריט חובה הכרחי בבתים שיש בהם משפחות עם תינוקות ופעוטות בגיל הרך, אנשים בעלי צרכים מיוחדים ואו קשישים שמתקשים בהליכה ונעזרים מקל הליכה או הליכון.

 

כיום ישנם בשוק אינספור פתרונות מגוונים למניעת החלקה, כגון חומרי שינוי חיכוך בקרמיקה ופורצלן, ציפויים שונים נוגדי החלקה, גבשושיות העשויות מנירוסטה אל חלד, סרטי אנטי סליפ ומשטחי גומי מפוליאוריתן אלסטומרי.

 

מחברת ניר וואי מדווחים שבשנים האחרונות הפכו משטחי הגומי לפתרון המועדף למניעת נפילות במגזר הציבורי, בתעשייה ובמסחר, וגם במגזר הפרטי, בשל פשטות התקנתם, עמידותם הגבוהה בפני שחיקה וחבלה לאורך זמן, ובעיקר בשל עלותם הנמוכה ביחס לפתרונות האחרים הקיימים בשוק.