צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מניעת החלקה במקלחת – לנו יש פתרונות מקצועיים!

מניעת החלקה במקלחת – לנו יש פתרונות מקצועיים!


מניעת החלקה במקלחתאנחנו מספקים פתרונות עבור מניעת החלקה באמבטיה, במקלחת ובמשטחי הליכה כגוון מדרגות, שבילים, לצד בריכות ועוד. אנו מציעים פתרונות ייעודיים למניעת החלקה כדי להבטיח יציבות ומנח רגל בטוח למניעת חלקה. חשוב לזכור כי תאונות קשות קורות גם בבית. כשהרגליים מאבדות אחיזה בקרקע בעקבות כניסה למקלחת עם ריצפה רטובה או אמבטיה זה יכול להוביל לפציעה קשה מאוד. החלקה על ריצפה, קרמיקה או על משטח רטוב אחר טומנת בחובה סיכונים רבים ותוצאותיה יכולות להיות גרועות ולא פשוטות כלל. 
לכן, מצאנו לכם מגוון פתרונות לכם, ללקוחות שלכם, לילדים ולהורים שלכם. מניעת סיכון באמצעות מוצרים נגד החלקה זה פשוט וזול. בעזרת פתרונות ייעודיים, חומר נגד החלקה באמבטיה, משטחים למניעת החלקה ושלל מוצרים שקיימים בתחום אפשר להבטיח כי דריסת הרגל תהיה טובה ולמנוע מקרים של החלקה לילדים או מבוגרים. מניעת החלקה במקלחת היא סופר חשובה למשפחה וללקוחות שלכם!

סכנת החלקה  - סכנה אמיתית אך הפתרון פשוט!

החלקה במקלחת או על משטח רטוב עשויה לגרום לנזקים חמורים החל בחבלות ועד שברים, במיוחד אצל בני גיל הזהב אשר הרבה יותר רגישים ככל שמתבגרים. ניר וואי חברה מקצועית עם מוצרים איכותיים בתחום הבטיחות תתאים לכם פתרון העונה על הצרכים שלכם ובהתאם לסיכונים עמם אתם מתמודדים. ישנם סוגים שונים של ציפויים למניעת החלקה המתאימים לכל צורך או מטרה, פתרונות מתוחכמים אשר זמינים עבורכם ויקטינו סכנת החלקה בחדרים רטובים ויגרמו לכם וליקרים לכם להרגיש כמה שיותר בטוחים.
אנחנו מספקים פתרונות רבים למניעת החלקה כמו משטחים מודולריים גמישים לאזורים רטובים, אריחים מודולאריים גמישים למניעת החלקה, משטחים לבריכת שחייה ומשטחים למטבח עמידים לשמנים קורזיבים. אצלנו תמצאו משטח מונע החלקה מתאים לכל סוגי המקלחות והאמבטיות, נצמד בקלות ועשוי חומר אקרילי עמיד במים. משטח נגד החלקה לאמבטיה עמיד וחזק במיוחד שאינו מעלה ריחות במגע עם מים.
ניר וואי, מומחים בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפי בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות - מספקים מוצרי איכות במיוחד עבורכם!