צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מניעת החלקה - האחריות שלך

מניעת החלקה - האחריות שלך


מניעת החלקה | ניר וואיהעולם שלנו רצוף בסכנות המקיפות אותנו מכל עבר, החל מחציית כביש שהיא עניין מסוכן, ובכלל הימצאות על הכביש גם בתוך כלי רכב, ועד לאגוז קוקוס הנופל על הראש בארצות האקזוטיות. אז אנחנו יכולים פשוט להפסיק לחיות כדי להישאר בחיים, או שאנחנו יכולים לנסות לעשות את המקסימום כדי למזער סיכונים. מניעת החלקה היא אחד הדברים ההכרחיים שאנחנו צריכים לעשות במקומות בהם קיימת סכנת החלקה.

 

קצת עובדות סטטיסטיות


בהחלקה ישנם סיכונים רבים החל מפציעות קלות, דרך פציעות קשות ועד לחלילה מוות. מבחינה סטטיסטית אנו רואים כיצד תאונות הנגרמות מנפילות והחלקות מהוות את אחד מגורמי הפציעה הנפוצים ביותר, בהם החלקה במדרגות מככבת מבין רשימת הסיבות לנפילה. חישבו על עצמכם במהלך חייכם, כמה פעמים יצא לכם להחליק במשטחים שונים, ביניהם אמבטיה, מדרגות או שפת בריכה. ישנם לא מעט אנשים, לצערנו, שאת אחת הנפילות כתוצאה מהחלקה שעברו בחייהם הם לעולם לא ישכחו, אודות לפגיעה הקשה שנפגעו בעקבותיה.

 

האחריות של בעל העסק


העניין הופך להיות מורכב יותר כשמדובר באחריות כלפי גורם שלישי. למשל, בעל מסעדה חייב להבין כי יש לו אחריות מלאה כלפי עובדיו העוסקים בעמלנות במטבח, והסיכון אליו הם נחשפים כתוצאה משפיכת מים או שמן על הרצפה ואפילו אוכל. חישבו מה יכול לעשות ענב קטן הנמצא על הרצפה ולאיזה נזק הוא יכול לגרום. באותה מידה, גם בעלים של בריכה צריכים לבחון טוב האם הבריכה שברשותם מספקת מענה בטיחותי מלא למתרחצים בה או השוהים בתחומה, האם האם יש שטיח כניסה שימזער סיכויי החלקה.

 

הפתרון: מניעת החלקה


בעל עסק והנהלת עסק אשר בתחומו התרחשה פגיעה כתוצאה מהחלקה, ומבלי שנקטו מראש בכל האמצעים להבטיח את שלומם של המבקרים במתקניהם, מן ההכרח כי יואשמו ברשלנות ויובאו לדין. על מנת להבטיח את שלום הקהל והעובדים המבקרים במתקני העסק ולעמוד בכל דרישות החוק בעניין, על בעל העסק וההנהלה להתקין אמצעי מניעת החלקה, בכל מקום בו קיים סיכון לכך, כגון: מדרגות, סיפוני אוניות, משטחי תעשייה, מלתחות, שפות בריכה, מטבחים ועוד. חברתNIRWAY מספקת אמצעי מניעת החלקה מן המתקדמים ביותר, לאחר בירור צרכים יסודי מול העסק והתאמת המשטחים בצורה המדויקת ביותר לעסק.