צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחים למניעת החלקה

משטחים למניעת החלקה


מניעת החלקה | NIRWAYחברת Nir Way עוסקת בייבוא, שיווק והתקנה של חיפויי הרצפה, משטחי הבטיחות וכן משטחים למניעת החלקה מהטובים ביותר באירופה כבר למעלה מ-20 שנה. אנשי החברה ראו אופנות מתחלפות, טכנולוגיות עולות, ואיך השוק כולו משתנה, והם שמחים להביא בפנינו את מגוון השימושים הקיימים היום במשטחים מונעי החלקה במקומות שונים.

ילדים לפני הכל

באופן טבעי, אנו מגוננים על ילדינו עד כמה שאפשר, והטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו להגן עליהם מפני חבלות כואבות ומסוכנות בגני הילדים ובמגרשי המשחקים השונים באמצעים די פשוטים. את התחום של משטחים נגד החלקה והקטנת חבלות עבור ילדים מובילים 2 מוצרים עיקריים: דשא סינטטי רך ואריחי גומי מודולאריים. בשני המקרים מדובר על משטחים עליזים למראה, בצבעים חיים, המונעים החלקה, בולמים זעזועים, ומרככים נפילות, והם מוכנסים לשימוש ביותר ויותר חצרות של גני ילדים. את אריחי הגומי ניתן למצוא לעיתים גם בתוך הגנים.

לעשות ספורט זה בריא, כמובן, אבל עלול לכאוב אם וכאשר נופלים, וליצור נזקים לטווח ארוך אם המשטח אינו מצויד בבולמי זעזועים. כיום כל חדרי הכושר מתקינים משטחים מיוחדים המיוצרים מ- PVC או מגומי, למניעת החלקה וספיגת זעזועים. משטחים יעודיים לאיזורי המשקולות, משטחים לספינינג ולחדרי החוגים, ואפילו ריצוף של מגרשי טניס, כדורסל, הוקי, אורוות, ועוד. הכל נעשה היום בטכנולוגיה מתקדמת וברמה הגבוהה ביותר האפשרית, כדי לשמור על הבריאות שלנו.

לא דורכים במקום

גם קניונים, משרדים ושאר מקומות הומי אדם זוכים בשנים האחרונות להתייחסות רצינית יותר בכל הקשור למניעת החלקה ובלימת זעזועים. ביותר ויותר מקומות מותקנים משטחי פלסטיק או גומי, מודולאריים בדרך כלל, המקטינים את עוצמת הזעזוע המועבר לגב בכל דריכה ומאפשרים מניעת החלקה במקרה של רטיבות או כתמי שומן על הרצפה.

משטחים למניעת החלקה

משטחים למניעת החלקה ניתן למצוא בהרבה מאוד מקומות, החל מבריכות שחיה, מלונות ובתים פרטיים וכלה במפעלי תעשייה. המניעים להתקנה הם רבים ומגוונים, ונעים מדאגה לשלום האנשים והגנה על חייהם ממש, ועד לפחד מתביעות של לקוחות, אך בסופו של דבר מדובר בשירות גדול וחשוב שנעשה עבורנו, הציבור. התקנת המשטחים המונעים החלקה היא קלה ופשוטה, ובריאותנו שווה את ההשקעה.