צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחים למתקני משחק

משטחים למתקני משחק


חברת NIRWAY  מתמחה בתחום התקנות  למשטחי בטיחות, משטחי גומי  למגרשי משחקים בכל רחבי הארץ. 

 

נסיון מצטבר של אלפי מטרים בכל רחבי הארץ עם מתקינים ובעלי מקצוע מהשורה הראשונה. החברה מקפידה על בקרת איכות מוצרים גבוהה בארץ ובחול. חברת NIRWAY עומדת בכל דרישות התקינה המחמירות ביותר ואף סיפקה לעשרות ישובים ומאות גני ילדים משטחי בטיחות. החברה הינה ספק רשמי של עיריות ומועצות מקומיות רבות. 

 

  

אריחי BERGO ברגו קידס שוודיה

אריחי BERGO ברגו קידס שוודיה

פתרון לחיפויי חול, אדמה ובטון בחצר הגן על ידי ריצוף באריחי BERGO שוודיה מיועד לגני ילדים, בתי ספר, מוסדות חינוך לילדים, עם צרכים מיוחדים. גנים ציבוריים, סתים פרטיים, עיריות, ועוד.
WISH - מגרשי משחק לילדים

WISH - מגרשי משחק לילדים

משטחים מעוררי השראה שבהם הספורט מאחד אנשים מרקעים ומגדרים שונים. מקומות שבהם אנשים משתלבים עם החברה באמצעות פתרונות ברי קיימא. פתרונות שעוזרים לאנשים להיות בריאים ומאושרים יותר. היום ולמען הדורות הבאים!
אריחי גומי גרמניה BSW

אריחי גומי גרמניה BSW

משטחי גומי בטיחותיים באריחים למגרשי שעשועים וגני ילדים של חברת BSW גרמניה הינם כיום המוצר האיכותי ביותר בתעשייה העולמית. משטחי הגומי של BSW הגרמנית מיובאים בלעדית על ידי חברת NIRWAY. המשטחים הינם בעלי יתרונות מוכחים במניעת פגיעה על ידי בלימה רכה בעת נפילה
קטלוג גני ילדים

קטלוג גני ילדים

לחצו לצפייה בקטלוג
משטח נגד החלקה שטיח

משטח נגד החלקה שטיח

החלקה במקלחת או על משטח רטוב עשויה לגרום לנזקים חמורים החל בחבלות ועד שברים, במיוחד אצל בני גיל הזהב אשר הרבה יותר רגישים ככל שהגיל עולה.
אריחי גומי לחדר כושר

אריחי גומי לחדר כושר

רצפת חדר הכושר משמשת גם מתאמנים וגם לציוד המשמש אותם כמו משקולות, מכשירי כוח, סטנדים מקצועיים, כדורים, ציוד אירובי ועוד. אריחי גומי לחדר כושר הם מוצר בסיסי, מקצועי וחשוב לכל חדר כושר או אולם אימונים.

מדוע כדאי להתקין משטחי בטיחות?


לאור הגידול במודעות למניעת פגיעות ופציעות של ילדים, פעוטות ותינוקות במגרשי משחקים, גני ילדים, בתי ספר ובבית, הוכר הצורך בפיתוח פתרונות מיטביים אשר יגנו עליהם בשעת משחק ונפילה, יסייעו בשמירת הניקיון באזור המשחקים ויהיו קלים ונוחים לתחזוקה ועמידים לאורך זמן. מרבית המדינות המערביות עברו לפתרונות של התקנת משטחי בטיחות באזורי הפנאי והמשחק של ילדים אשר נותנים פתרון אופטימאלי לשמירת בטיחות הילדים.


חטיבת ייעוץ מקצועי ללקוחות


הינכם מוזמנים להיפגש עם הצוות המקצועי שלנו שיעמוד לרשותכם החל משלב התכנון ועד למציאת הפתרונות המיטביים עבורכם.  צרו עמנו קשר עוד היום לתיאום פגישה מקצועית.


מהו התקן לגני משחקים?


בישראל, התקן לגני המשחקים עומד לפי ת"י 1498. כאשר על פי חוק חובה לייבא, לייצר או לשווק מוצרים רק לפי דרישות התקן.  בעלי האתרים אשר מתקינים את המוצרים המיוצרים הארץ מחויבים לעבור משלבי התכנון, הייצור ועד הביצוע דרך פיקוח של מכון התקנים הישראלי. התקן המחמיר קובע הנחיות מיוחדות למשטחי בטיחות מתחת למתקני המשחקים. לדוגמה: משטח הבטיחות יותקן על מצע כגון אספלט כורכר או משטח בטון. את המשטחים הללו יש להכין לפי תו התקן לפני התקנת המתקנים באתר ואת משטח הבטיחות לאחר התקנת המשחקים. עובי משטח הבטיחות יהיה בהתאם לגובה הנפילה והתקנתו תבוצע על ידי חברה בעלת תו תקן בלבד. 

אסור להשתמש במתקני משחק ללא משטח בטיחות, וגם  לאחר התקנת המתקנים יש לסגור את הגן בכדי שלא תתאפשר גישה ושימוש עד לבדיקת מכון התקנים רק לאחר מכן יהיה אפשר לפתוח את המתקן לשימוש.