צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי בטיחות לגני ילדים - ללא פשרות

משטחי בטיחות לגני ילדים - ללא פשרות


משטחי בטיחות לגני ילדים | ניר וואיזוכרים את מתקני המשחקים בילדותנו? אם נסתכל אחורה 30-40 שנה (לא יותר מזה כי אז באמת שהיו רק נדנדות מצמיגים), נראה כי עניין הבטיחות בכלל ונושא משטחי בטיחות לגני ילדים בפרט, לא היו בראש מעייניהם של מציבי המתקנים. מתקני השעשועים היו מתקנים פשוטים מברזל ופיברגלאס (!), לא תמיד יציבים, ולעיתים חלודים ושבורים. המתקנים הללו היו מוצבים על האדמה החשופה, או על מצע אבנים כלשהו, ובשלב מתקדם יותר על החול. הילדים נהנו בכל מקרה, אך כמות הפציעות שנגרמו בעת הנפילות הבלתי נמנעות של ילדים ממתקנים שונים, גרמו להבנה שצריך לשפר את גינות המשחקים.

 

בטיחות מתחילה עם משטחי בטיחות 


במקביל לשיפור מתקני השעשועים עצמם, והמעבר לשימוש בעץ ופלסטיק, החלו לחפש גם מענה למשטח עליו מותקנים המשחקים ועליו נופלים הילדים, כי ילדים תמיד ייפלו, ללא קשר לאיכות המתקן. הפתרון הראשוני היה מעבר לחול. החול תורם רבות להתפתחות הילדים מהרבה בחינות ומרכך את הנפילה בצורה טובה מאוד, אך החיסרון הגדול של החול התברר כחיסרון גדול מדי. חתולי השכונה וחיות נוספות החלו לעשות את צרכיהם במגרשי המשחקים, וגרמו לזיהום החול בחיידקים שונים, חלקם מסוכנים ממש, טפילים, תולעים ועוד, והחיפוש אחר משטחי בטיחות לגני ילדים בעיצומו.

 

משטחי בטיחות מהדור הישן   


הרבה עיריות ומועצות כבר החליפו את המשטחים בגני המשחקים הישנים שלהם מחול לגומי, או נמצאות בשלבי החלפה שונים, וגינות חדשות נבנות מראש עם משטח גומי. לגומי הממוחזר ישנם יתרונות רבים כמו מחירו הזול, יכולת הבלימה הטובה, וקלות התחזוקה והתיקון. אך מחירו הזול פיתה רשויות רבות להשתמש בגומי מאיכות נמוכה הניזוק ונשחק בקלות והם עסוקים כל הזמן בתיקונו.

 

משטחי בטיחות לגני ילדים – הדור הבא


חברת NIRWAY מאפשרת לכם להצטרף למאה ה-21 ולהכיר משטחי בטיחות לגני ילדים השייכים לדור העתיד. חברת NIRWAY מעמידה לשירותכם צוות ליווי מקצועי שיבין את צרכיכם היחודיים ויציע את הפתרון המתאים: משטחי ברגו  – צבעוני, קל לניקוי ותחזוקה, עמיד לאורך שנים, מונע החלקה, מגן בעת נפילה, ועוד. דשא מש – להפוך כל דשא למשטח בטיחותי וידידותי לילדים. דשא פלקס – משטח דשא סינטטי המורכב על גבי תשתית מיוחדת לבלימת נפילות בהתאם לגובה הנפילה. NIRWAY, להגן על הילדים עם הטוב ביותר.