צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי

משטחי גומי


אחד החומרים הורסטילים ביותר הוא הגומי, שיש לו אינספור סוגי עיבודים ושימושים שונים. משטחי גומי מונעי החלקה הם אחד המוצרים המוצלחים ביותר שיצרה תעשיית הגומי העולמית, והם הולכים ותופסים את מקומם של משטחים שונים בתחומים שונים – בתעשיית המזון והתרופות, בגני ילדים ופארקי משחקים, במועדוני ספא, בריכות שחיה, חדרי כושר ועוד. הצוות המקצועי של חברת NIRWAY, המתמחה בייבוא, שיווק והתקנה של משטחי הבטיחות הטובים בעולם, מסבירים על יתרונותיהם של משטחי הגומי ועל שימושיהם הרבים. 

משטחי גומי למניעת פגיעות

כולנו מכירים את סכנת ההחלקה שרצפה רטובה טומנת בחובה, וכולנו החלקנו לא פעם ואל פעמיים על משטחים שמנוניים. ההחלקות השונות, כמו גם נפילות ילדים ממתקני שעשועים, מסתיימות תמיד בחבטה כואבת. לעיתים זה נגמר בסימן כחול, לעיתים בצליעה, לעיתים בשבר באחת הגפיים, או אבדן הכרה עקב מכה בראש, ואף פגיעות קשות יותר, חס וחלילה. לכן, כל המקומות המועדים לסכנת החלקה, כפי שמנינו בהתחלה, מחויבים בהתקנת משטחי בטיחות למניעת החלקה. 

משטחי גומי לספיגת מכות

אחד היתרונות הגדולים של הגומי הוא גמישותו, המאפשרת לו לספוג חלק מהמכה ולרכך אותה. לא בכדי מעבירות כל העיריות בארץ את המשטחים בכל גני המשחקים מחול לגומי. משטחי גומי מאפשרים לחלק גדול מהמכה להיספג בהם, וכך מקטינים את עוצמת המכה וממזערים את הנזקים הצפויים. יכולת הספיגה של הגומי הופכת את המשטחים לאופטימליים גם עבור מקומות עבודה בהם נדרשים העובדים לעמוד שעות רבות או ללכת ללא הפסקה ממקום למקום. השימוש במשטחי הגומי מקטין את שחיקת עמוד השדרה, משפר את היציבה, ומונע בעיות ברכיים, צוואר וגב. 

משטחי גומי | ניר וואי

מקצועיות היא שם המשחק


התקנת משטחי גומי מחייבת הכנת תשתית ישרה ורשת ניקוז, בהתאם למשטח, אך ההשקעה בהכנה משתלמת. עבודה שאינה מקצועית עלולה לגרום לניקוז לקוי, הצטברות רטיבות ורקבון, או תזוזה של המשטח, שבירתו ושאר נזקים המחייבים את תיקון המשטח או החלפתו לעיתים קרובות. ההקפדה על מקצועיות העבודה, בהכנת הבסיס ובהתקנת המשטחים, מעניקה יציבות למשטח ואפשרות להינות ממנו לאורך זמן רב. הקפידו על רכישת משטחים הנושאים את תוי התקן המתאימים, והיעזרו בבעלי מקצוע בתחום, בכדי להימנע מעוגמת נפש מאוחר יותר.