צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי בכל מקום

משטחי גומי בכל מקום


בעקבות המהפיכה התעשייתית שהתרחשה בתחילת המאה ה-10 נכנסו הגומי ומוצריו אל חיינו, וכיום ההתפתחות הטכנולוגית המהירה מאפשרת ליצור מגוון מוצרי גומי אינסופי כמעט, ומכניסה גומי לכל מקום, בבית או בחוץ. משטחי ואריחי גומי לרצפה למטרות שונות, צעצועים שונים ובובות לילדים, כלי בית ומטבח, משטחי פעילות שונים, חלקים לתעשייה ועוד. הצוות המקצועי של חברת NIRWAY, המתמחה בייבוא, שיווק והתקנה של מיטב משטחי הגומי וחיפויי הבטיחות תוצרת אירופה, מספרים על השימושים במשטחי הגומי, בבית ובחוץ.

 

מה עושים עם משטחי גומי?


משטחי הגומי משמשים בכל תחום כמעט לחיפוי רצפה בצורה בטיחותית:
 

  • למניעת החלקה וספיגת זעזועים בבריכות שחייה, אתרי ספא וכו'. 
  • לספיגת זעזועים במשטחי ספורט שונים כמו חדרי כושר, מסלולי ריצה, מגרשי טניס, אורוות סוסים ועוד. 
  • לבלימת זעזועים והקלה על הגב בתעשייה, בעיקר במקומות בהם העובדים עומדים שעות ארוכות או הולכים הלוך וחזור. 
  • משטחי גומי למניעת החלקה בתעשיות הרפואה והשמנים, שם עשויה להיות רצפה שמנונית.
    ועוד

 

גומי זה טוב לסביבה?


כן! גומי טוב לסביבה על אף שהוא חומר מלאכותי-תעשייתי. הגומי נחשב ידידותי לסביבה דווקא בגלל שהוא עמיד ביותר, מחזיק לשנים ארוכות – בכל מוצר שהוא ובעיקר במשטחי הגומי השונים, והוא ניתן למחזור. בנוסף לכך, הגומי אינו פולט שום חומרים שעשויים לסכן את הטבע או את האדם, מה שהופך אותו ללא פחות ממושלם לשימוש.

 

איך עוזרים לנו משטחי הגומי?


משטחי גומי מסייעים, כאמור, לבלום זעזועים, מונעים החלקה, ומרככים נפילות. כתוצאה מכך מתרחשות פחות תאונות במקומות בהם משתמשים במשטחי גומי, וכאשר הן כן מתרחשות, הגומי סופג את מרבית המכה ומקטין את הפגיעה האפשרית. מניעת ההחלקה אפשרית בזכות העובדה שהגומי אינו סופג מים ונשאר יבש, למעשה, גם כשהכל רטוב סביבו. בנוסף, בשל תכונת בלימת הזעזועים של הגומי וגמישותו, הוא מקל על העבודה בעמידה או הליכה, מקטין את העומס המופעל על הרגליים והגב, מקטין עייפות וכאבי ראש ועוד. המלצה קטנה: התקינו משטח גומי, נייד או נייח, באזור העבודה במטבח הביתי, ותראו איך הבישול ושטיפת הכלים נהיים פשוטים וקלים יותר.

 

משטחי גומי | ניר וואי