צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי BSW גרמניה

משטחי גומי BSW גרמניה


משטחי גומי לסוסים ולבעלי חיים

משטחי גומי לסוסים | ניר ווימטרת אריחי הגומי היא לכיסויי הרצפה ולשמירה על מאפיינים הדרושים לרוכבי סוסים ולסוסים. החומר הינו רך, אלסטי, מעולה לבידוד ולהחלקה, ובכך מספק סביבה שלווה יותר. מונע פציעות, דלקות ועומס מופחתות. אחת התכונות החשובות היא בידוד אקוסטי ותרמיות של ריצוף האורוות. משטחי גומי בטיחותים להסוסים Regupol מבטיחים סביבה שקטה ושלווה. ריצוף זה מומלץ משום שהוא שומר על הפרסות הסוסים כאשר רגליהם לא מוגנות ובכך מונע שלא יסבלו או יקבלו סימני שחיקה. כיסויי רצפה Regupol האריחים קלים לניקוי וכלכליים, הם הפתרון האידיאלי לשמירה על הסוסים בסביבה שלהם ,בהחלט מתאים לצרכים של הסוס והרוכב. מצויינים לתנאי חוץ ופנים עמידים בפני מזג אוויר הם מונעים חדירים מים, ומבודדים כניסת הקור. התקנה קלה ואחזקה פשוטה..

לפרטים נוספים ונתונים טכניים ניתן לעבור לאתר היצרן.

 

אריחי גומי למטווחים

אריחי גומי למטווחיםקולט נתזים- קלת"ז


1.  המגנים הבליסטיים REGPOL מתוכננים ומיוצרים על מנת להבטיח רמה גבוה ביותר של הגנה בהיבטים הבאים: 
-    האטה משמעותית של קליעי נשק קל בכל הקטרים.
-    ספיגה וקליטה מרבית של נתזים  (ריקושטים).
-    מתן מעטפת הגנה מיטבית למתאמנים בירי ולסביבתם הקרובה.
2.  הקלת"ז משמש כמיגון מנתזיםרסיסים בלבד ללוחמים הנמצאים בקרבה המיידית של אזור האימון, בתעלת הלחימה, במטווח, , בלש"ביה. הוא יעיל מאוד בנתזי קליעים ואו נתזי בטון, בקליטת רסיסים רימונים,  ואבן מתעלות.
3.  הקלת"ז מתוצרת REGUPOL מיוצר בהקפדה על פי תקן צבאי ועשוי מתרכובת של גומי מחוזק. את הקלת"ז ניתן לספק בעובי 43 מ"מ.
4. בעת בחירת הגודל והעובי של הקלת"ז יש צורך לנתח ולהתייחס לסוג התחמושת והעוצמה שלה,  טווחי הירי המוגדרים במתקן האימון ואופיינו, המבנה ההנדסי של המתקן וסוג החומר המרכיב את חומת המפגע.
5. המגנים הבליסטיים של PEGUPOL  המוכרים כ"שטיחים" קולטי נתזים פותחו ויוצרו לפי דרישותיהם של לקוחות מקומיים ובינלאומיים, בטכנולוגיה מתקדמת ומתרכובות חומרים ייעודיות, בהתאם לתקנים הבין לאומיים המחמירים.
6. מתאים למטווחי ירי באולמות סגורים, למטווחים פתוחים ולהגנה על חיי הלוחמים, מכלולים ומערכות רגישות.
7. כמו כן, מתאים למקלטים, ממדים וחדרי ביטחון, כלי רכב ממוגני ירי וכן להתקנות רגישות אחרות  בהתאמה גמישה לפי אפיון וצורך. 

קולט הנתזים מתוצרת PEGUPOL  נמצאים בשימוש גורמי ביטחון ממלכתיים וגופי אבטחה מקצועיים בישראל וברחבי העולם. 

קולטי נתזים.
אריחים בטיחותיים לקליטת נתזים  מירי המיועדים למטווחים. כידוע צלפים אשר ברמה גבוהה ביותר זקוקים להגנה ברמה הגבוהה ביותר.  במשך יותר מ -30 שנים Elements ריצוף הבטיחות של BSW מוכר וידוע באיכותו הגבוה.  Regupol היה הספק הנותן מתן הגנה אופטימלית מריקושט, ריבאונד ופיצול כדור.  BSW  מספק פתרונות אוניברסאליים בעלי גישה  זמינה   עבור כל האזורים במטווחי הירי  כגון: רצפות, קירות, תקרות או מלכודות כדור. 

BSW יחד עם שותפים נוספים ואמינים פיתחו   פתרון מושלם לטווח הירי שלך - מותאם אישית למטווחי חוץ ופנים. . Regupol אריחי בטיחות  פותח במיוחד להתקנה במטווחי ירי למשטרה, ציידים, מועדוני צלפי כוחות מזוינים, ירי מועדונים ושירותי אבטחה פרטיים. המוצר מותאם בין אם לבית או בחוץ, ירי טווחים בין אם אתה יורה ביד אחת לכיוון זהב ב180מעלות - מטווחים . Regupol ® Elements אריחי בטיחות  עומדים בדרישות האיכות שהוטלו על מוצרי זה במשך 30 שנים. המוצר כולל רכיבים עבור יישומים גם פנימיים וגם חיצוניים: האריחים מותאמים לכיסוי קירות ,תקרות וריצופים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתר היצרן.

 

משטחי גומי לגגות סולארים

גומי לגגות סולארים | ניר ווי

Regupol משטחים לגגות סולריים.
משטחי גומי מיוחדים   מבית  היצרן BSW מגנים על יריעות איטום לגגות סולאריים.

משטחי התמיכה של מערכות סולריות על גגות שטוחים יכולים לגרום נזק לאיטום הגג .החברה פיתחה חומר שהוא  שכבת מגן והפרדה במיוחד עבור משטחי התמיכה של מערכות סולאריות  על גגות שטוחים.

המוצר נקרא  "Regupol משטחים לגגות סולארים", הוא מורכב מתרכובת גומי ופוליאוריטן בעל ציפוי אלומיניום בחלק התחתון. המחצלות הן עובי של 6 מ"מ והם עמידים מאוד להשפעות, לחץ ושריטות. הם עמידים לנזק מאבזרי התמיכה של מודולים סולאריים ומגנים על איטום הגג. ציפוי ואיטום  האלומיניום בחלק התחתון עם PVC מונע הגירה של מרכיבים.

 משטח המגן על הגג והמערכות הסולריות על ידי הפחתת סיכוני אש וניצוצות שעפים ומקרינים חום.המשטח העליון החלק של שכבת המגן מציע בסיס מוצק עבור משטחי התמיכה.. BSW מספקת כבר את החומר המגן להרבה יצרנים ידועים בעולם של מערכות PV. Regupol למערכות סולריות, מציעה כעת מוצר מותאם בעל תקן אש אירופאי מחמיר. לחברת BSW  מגוון רחב הכולל ריצוף אלסטי ואריחי גומי  שניתן להניח במהירות על גגות שטוחים וישמשו כמעברים בין המודולים. הם עמידים לאש, והאלסטיות שלהם מונעת נזק לאיטום הגג, בניגוד ללוחות בטון.

הודות למשקל הקל יחסית שלהם, הם קלים להנחה. החיבור של אריחים על ידי פינים מייצר משטח אמין.