צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי – הכי טוב שיש

משטחי גומי – הכי טוב שיש


משטחי גומי | ניר וואימשטחי גומי לכל מטרה רק אצלנו. חברת NIRWAY, המספקת את מיטב האיכות האירופית בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות לחדרי כושר, גני שעשועים וילדים, משטח לבריכה ולענפי הספורט השונים, היא החברה המובילה בתחומה. חשוב לציין כי החברה עובדת תחת תו התקן הדרוש לתחום שירותיה. בין יתר הדוגמאות ללקוחות מרוצים ולאיכות מוצריה של החברה נמנים מאות גני ילדים, מועדוני ספורט, בריכות שחייה, חדרי כושר צה"ליים, מפעלי תעשייה מן השורה הראשונה, מוסדות חינוך ותרבות, בתי מסחר ומרכזי קניות בכל רחבי הארץ ובכל העולם. החברה מתמחה בין היתר בפתרונות למניעת החלקה, מערכות דשא ודק סינטטי אירופאיות (דשא ניר) ובמשטחי בטיחות למגרשי משחקים וגני ילדים.
 

משטחי גומי זה לא משחק ילדים


כשמדובר באיכות ובבריאות של ילדינו אז כמובן שאין אפילו גרם אחד קטנטן של פשרות. משטח גומי איכותי הוא משטח המספק נוחות, איכות ומכיל חומרים ידידותיים לסביבה ולמשתמשים בו. לא כל חומר יכול לשמש לבניית למשטח שכזה ואם רוצים ללכת על בטוח יש להיעזר במומחים שלנו בתחום. משטחי גומי מצריכים הבנה עמוקה וותק של שנים שמראה על הצלחה ואיכות המוצר לטווח ארוך. לקוחותינו המרוצים ממליצים עלינו כעל המובילים בשוק ובצדק. קרה לא אחת שבחרו במוצרים זולים ולא ידועים ושילמו את המחיר הכבד. אף לקוח לא רוצה לחוות שחיקה של משטח, חוסר יעילות או פגמים שמתגלים לאחר זמן לא ארוך במוצר. לכן בחרו באיכות ואל תתפשרו.
 

ההמלצה האחת והיחידה מאתנו אליך


חברה או אדם פרטי יקירים, אם חפץ לבכם במשטח גומי ברמה, כזה שלא מתפורר ולא מאכזב אנא מכם פנו לטובים ביותר. היכנסו לאתר שלנו ומצאו עבורכם משטחי גומי איכותיים המונעים זעזועים בנפילות, שומרים על שקט ורכות ובעלי מראה אסטטי. חשוב לבחור משטחים שלא מכילים חומרים אלרגנים ובעלי עמידות גבוהה לטמפרטורות בטווח רחב. חשוב להגדיר את הצורך המדויק אותו ממלא המשטח בכדי להתאים את המוצר באופן מושלם לצרכים השונים. ערכו רשימה כזו של כל הצרכים שלכם ממשטח שכזה, גם לטווח הארוך, ובחרו משטח גומי שהולם את בקשותיכם.