צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי הם העתיד

משטחי גומי הם העתיד


משטחי גומי | ניר וואיהטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לשכלל הרבה מאוד חומרי גלם לכדי מוצרים טובים יותר. גומי הוא אחד החומרים המשתכללים תמידית, וכיום ניתן למצוא משטחי גומי לכל מטרה ומוצרי גומי שונים, שהם עמידים, גמישים ובעלי תכונות ייחודיות שונות שאין לחומרים אחרים. בתעשיות שונות, דוגמת משטחים למניעת החלקה ועוד, ישנה שליטה בלעדית כמעט לגומי, ובצדק.   


נפילות והחלקות? לא על משטחי גומי


במקומות בהם ישנה סכנת הימרחות של חומרים שומניים על הרצפה, או במקומות בהם הרצפה רטובה רוב הזמן, ישנה תמיד סכנת החלקה. במקומות אלה, כמו בבריכות שחייה לדוגמא, מותקנים משטחים מונעי החלקה, שרובם עשויים מגומי המעובד בצורה זו או אחרת. משטחי הגומי נותנים מענה בטיחותי הולם לסכנת ההחלקה, והשימוש בהם מונע פגיעות רבות. משטחים מסוימים עשויים אף להקל על עייפות העובדים, לשפר את יציבתם, ולהקל על כאבי ברכיים וגב הנגרמים מעמידה ממושכת על הרגליים.


משטחי גומי לילדים


תחום נוסף בו נעזרים רבות במשטחי הגומי השונים, הוא תחום הבטיחות לילדים. בגני שעשועים, חצרות הגנים ולעיתים אפילו בריצוף הפנימי שלהם, ניתן להסתייע באריחי גומי מסוגים שונים, לא רק למניעת החלקה אלא גם לבלימת נפילות. כולנו מכירים את משטחי הגומי הממוחזר המשמשים בגינות משחקים עירוניות רבות, אך ניתן למצוא משטחי גומי שונים בעלי תכונות מרכזיות שונות.


נקודות לתשומת לב


מומחי חברת NIRWAY  , המתמחה בייבוא והתקנת חיפויי רצפה בטיחותיים כבר למעלה מעשרים שנה מפנים את תשומת ליבנו לכמה דברים אותם יש לוודא לפני התקנת משטחי גומי לכל מטרה: 
* האם נדרשת תשתית מיוחדת למשטח? וודאו מהי התשתית המתאימה למשטח ואת התקנתה בכדי למנוע את תזוזת המשטח ויציאתו מכלל שימוש לאחר זמן קצר.  
* האם קיים אישור של מכון התקנים? אל תוותרו על אישורי מכון התקנים. אישור זה מהווה ערובה לכך שאין במשטח חומרים מסוכנים לבריאות וכי השימוש בו בטוח.
* מהי רמת העמידות של המשטח? רצוי לרכוש ולהתקין משטחים שהוכחו כעמידים מכל בחינה – צבע, התפוררות וכו'. 
* האם החברה מוכרת? מומלץ לעבוד עם חברה מוכרת, ותיקה ומנוסה בתחום, המקפידה על כל האישורים הנדרשים, בכדי שתהיה אחריות על העבודה ותימנע עוגמת נפש.