צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי לגני ילדים

משטחי גומי לגני ילדים


משטחי גומי | ניר וואישימוש במשטחי בטיחות בגני ילדים ובגינות משחקים הוא חובה על פי התקן הישראלי. משטחי גומי לגני ילדים וגינות משחקים עומדים בתנאי התקן ולכן הופכים לפופולריים יותרו יותר ומותקנים בגינות וגני משחקים רבים. מומחי חברת NIRWAY, המייבאת, משווקת ומתקינה את משטחי הגומי האיכותיים ביותר הקיימים היום, מסבירים כל מה שצריך לדעת על המשטחי גומי בטיחותיים לגני ילדים וגינות משחקים.


התקן הישראלי למשטחי בטיחות


התקן הישראלי למשטחי בטיחות בגני ילדים וגינות משחקים בישראל הוא מהמחמירים בעולם. המשטחים חייבים להיות מונחים על מצע כמו כורכר, בטון או אספלט, ועל המשטחים עצמם לעמוד בהנחיות מיוחדות להכנה והתקנה, לדוגמא. בנוסף, מחייב התקן את התאמת עובי המשטח לגובה המתקנים, איסור על שימוש במתקנים ללא משטח בטיחות מתאים, חובה על בדיקת המשטח לאחר התקנתו ולפני תחילת השימוש בו, ועוד.


משטחי גומי לגני ילדים של חברת BSW


נכון, גם תערובת הגומי הממוחזר שמותקנת על ידי עיריות חסכניות בגינות משחקים שונות עומדת בתנאי התקן באופן כללי, אך ברוב המקרים מדובר על חומר שאינו איכותי, אינו עמיד והוא נידון להרס מהיר ונדרש לתיקונים חוזרים ונשנים. חברת BSW  הגרמנית מייצרת את משטחי הגומי האיכותיים ביותר שניתן למצוא כיום. משטחי גומי לגני ילדים וגינות משחקים של חב' BSW עומדים בכל תנאי התקן הישראלי והאירופאי. המשטחים עשויים מאריחים מודולריים והם בעלי יתרונות של בלימה רכה והקטנת הפגיעה בעת נפילות, גמישות, ועמידות גבוהה גם פני נסיונות חבלה מכוונים.


משטחי גומי לגני ילדים – כל היתרונות


* משטחי גומי לגני ילדים של חב'  BSW הם בעלי תן תקן כפול – ישראל ואירופאי. 
* התקנת המשטחים יכולה להיעשות ללא הכנת תשתיות מיוחדות, על גבי כל משטח קשה ואפילו כורכר מהודק. ההתקנה יכולה להיעשות בהדבקה או בהנחה של האריחים כשהם מחוברים זה לזה ללא הדבקה, באופן מודולרי.
* עמידות משטחי הגומי היא הגבוהה ביותר שניתן להעלות על הדעת, גם כשמדובר בוונדליזם.
* תחזוקת המשטחים קלה ופשוטה, וכאשר ישנו נזק כלשהו קל מאוד להחליף את האריח הפגום באופן נקודתי ומהיר. 
* בין האריחים קיים ניקוז מובנה המקל המזרז את התייבשותם ומנקז את כל סוגי הנוזלים למניעת החלקה.