צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי לגני ילדים

משטחי גומי לגני ילדים


תעשיית הגומי משגשגת בכל העולם, ואם נביט מסביב נראה המון פריטים עשויים גומי שאפילו לא שמנו לב אליהם. הגומי ניתן למיחזור במידה מסוימת, והרבה מהגומי מוצא את עצמו, בסופו של דבר, בצורת משטחי גומי לגני ילדים וגינות משחקים. משטחים אלה הם רק חלק ממוצרי הדריכה העשויים גומי שהאדם משתמש בהם. מנהלי חברת NIRWAY, המייבאים לארץ כבר 20 שנה משטחי בטיחות שונים, מסבירים על יתרונות הגומי כמשטח דריכה.

 

מניעת החלקה


לגומי כמשטח דריכה  מספר תכונות חשובות, והחשובה ביותר שבהן היא היכולת למנוע החלקה. מרקמו של הגומי מאפשר לו היצמדות חזקה לרצפה ומונע את תזוזת המשטח מצד אחד, ומונע את החלקת כף הרגל עליו מצד שני, גם אם היא רטובה או שהמשטח שמנוני.

 

ספיגת זעזועים


תכונה נוספת החולקת את המקום הראשון בחשיבות יחד עם מניעת ההחלקה, היא ספיגת הזעזועים. לגומי, בעיקר כשהוא עבה, ישנה יכולת לספוג מכות וזעזועים, ולהקטין את השפעתם על הגוף. השפעתו המיטיבה על הגוף והקטנת הנזקים לגב ולכפות הרגליים, הפכו משטחי גומי לדריכה נפוצים במקומות רבים בהם העובדים נדרשים לעמוד שעות ארוכות או ללכת הלוך וחזור, לדוגמא. שתי התכונות הללו יחד הפכו אותו לאידיאלי ליצירת משטחי גומי לגני ילדים.

 

בבטיחות לא חוסכים


בבטיחות לא חוסכים, בעיקר לא בבטיחות של הילדים. כאשר רוכשים משטחי גומי לשימוש של ילדים, בין אם מדובר בגני ילדים, גינות משחקים, או על שפת הבריכה, חייבים לשמור על איכות המשטחים. משטחים איכותיים מגומי הם עמידים בפני כל מזג אוויר, תחזוקתם פשוטה וקלה, ואין צורך להתעסקות גדולה איתם. הקפידו לבחור ספק איכותי ואמין למשטחי הגומי שלכם, ואל תרכשו משטח בטיחות מכל אחד. אחרי הכל, מדובר בחיי הילדים שלכם.

 

כל היתרונות בפסקה אחת


הגומי, כאמור, הוא בטיחותי לשימוש, עמיד ובעל בלאי נמוך ביותר, ניתן למחזור בסופו  של דבר, מקטין סיכוני נפילה ובולם מכות. ניתן למצוא גומי בכל דבר סביבנו – צמיגי מכוניות, אספלט, יסודות של בניינים, מוצרי איטום, צעצועים לילדים, נעליים ועוד ועוד. משטחי גומי לגני ילדים הם עוד מוצר גומי מוצלח שהשימוש הנכון בו מקל על חיינו בצורה ניכרת.

משטחי גומי | ניר וואי