צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטחי גומי לכל פעולה

משטחי גומי לכל פעולה


משטחי גומי | ניר וואיגומי איכותי הוא גמיש, עמיד, וקל לעיבוד בצורות שונות, מה שהופך אותו לחומר פופולרי בשימושים שונים. בשנים האחרונות הפכו משטחי גומי שונים למשטח שנחשב לבטיחותי ביותר לשימוש, לצד יתרונות רבים שהוא מעניק כגון נוחות מירבית למשתמש, כולל נוחות אורתופדית, מראה צבעוני בהתאמה אישית, מניעת החלקה, מחיר לא יקר ועוד. חברת NIRWAY , המתמחה במתן פתרונות לריצוף, ספורט ומערכות ניקוי אקולוגיות כבר יותר מ-20 שנה, סוקרת עבורנו את שוק משטחי הגומי הקיים.


משטחי גומי ארגונומיים


מחקר מדעי אישר וקבע כי משטחי עבודה ארגונומיים "יוגה פלקס" מקלים על כאבי גב ורגליים של העובדים, תורמים לשיפור הרגשתם, וכתוצאה מכך לתפוקתם ביום העבודה, כבר מהיום הראשון של השימוש במשטחים. משטחי יוגה פלקס עשויים גומי טבעי או מעורבים בתערובת ניטריל, בהתאם לשימוש הנעשה בהם, ומכילים כריות אוויר ההופכות אותם למשטחים אורתופדיים.  המשטחים הארגונומיים עמידים בפני כימיקלים שונים, שמנים וחומצות קלות, מאפשרים ניקוז של חומרים מחליקים, מונעי החלקה ומפיגי עייפות. השימוש במשטחים אלה מומלץ למקומות בהם העובדים עומדים ללא ישיבה יותר מ-4 שעות ברצף.


משטחי גומי לילדים


משטחי גומי של חברת BSW  הגרמנית הם המשטחים האיכותיים ביותר הקיימים כיום. למשטחים אלה יכולת בלימת נפילות בצורה רכה, עמידות גבוהה גם תחת ניסיונות וונדליזם,  מבנה מודולרי,  ניקוז מובנה בין האריחים, הם קלים לתחזוקה וניתן להניחם כמעט על כל תשתית קיימת. את המשטחים ניתן להדביק למשטח קיים, להניח כשטיח כשההדבקה נעשית בין האריחים לבין עצמם בלבד, או לחבר את המשטחים בצורה מודולרית בעזרת פינים וללא הדבקה כלל. משטחים אלה אידיאליים לשימוש בגני ילדים ובגינות משחקים.


משטחי גומי נוספים


שימושים נוספים למשטחי הגומי הם במטווחים לקליטת נתזים, הגנה בליסטית ועוד: באזורי הרמת  משקולות, שם כל מאמן כושר אישי ומקצועי יאמר שהם מגינים מפני פגיעות ומקטינים את הרעש והויברציות ; בגגות סולריים, להגנה על איטום הגג, הגנה מפני חום ואש, וחיזוק הפנלים הסולריים עצמם  ; וכן ניתן למצוא משטחי גומי שפותחו עבור סוסים ובעלי חיים אחרים, לכיסוי הרצפה, למניעת פציעות, החלקות, ודלקות, הפחתת רעשים ועומסים, בידוד אקוסטי ובידוד טרמי ועוד. כל האמור לעיל נכון במידה שלא מתפשרים על איכות משטחים ירודה בשל מחיר זול וכדומה.