צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח בטיחות- ללכת על בטוח

משטח בטיחות- ללכת על בטוח


משטח בטיחות | ניר וואימשטח גומי מיועד לגני ילדים, לחדרי כושר ועוד. באמצעות המשטח מבצעים חיפוי לרצפה, אשר מונע אסונות ונזקים לרבות החלקה ונפילה הישר אל הריצוף הקשיח. משטח זה מיועד לכל חלל, בין אם זו רצפת האמבטיה, מלתחות ציבוריות בבריכות עירוניות ובחדרי כושר, חיפוי ברצפת גני הילדים אשר רצים ומשתוללים ועלולים למעוד וכדומה. אם גם אתם מנהלים אזור ציבורי, שימו לב כי אתם מבצעים את כל המוטל עליכם בכדי לשמור על ביטחונם של כל המבקרים, בין אם אלו הם ילדים או אנשים בוגרים.
 

משטח גומי

משטח גומי מיוצר מחומרי גלם מתקדמים, אשר מונעים החלקה או נפילה ומאפשרים לעוברים ושבים ללכת עליו בביטחון ונוחות מרבית. משטחים אלו הם בעלי עמידות גבוהה לתנאי מזג אוויר משתנים, בין היתר חום וקור. את צבע המשטח ניתן להתאים לאווירת החלל בו הוא מותקן, בין אם זהו צבע כחול, ירוק ועוד. רצויי לבחור בצבע משטח אשר מתאים למותג בית העסק, על מנת לשמור על אחידות ולשדר אווירה בהתאם להליך השיווקי אותו הגדרתם מבעוד מועד.


אם גם בית העסק שלכם זקוק למשטח, זה הזמן לברר כיצד והיכן נכון לרכוש אותו, משום שבירור מקדים מסייע להצלחת תהליך הרכישה וההתקנה גם יחד. חשוב לזכור כי אין זה משנה כמה איכותי המשטח אותו רכשתם, כול עוד לא עצרתם לרגע ושמתם דגש על הליך ההתקנה, יכול להיות שלא השגתם כלום בהתקנה - הקפידו לרכוש ולהתקין משטח במקצועיות ומיומנות גבוהה.
 

משטח בטיחות: איכות ללא תחרות

משטחים רבים מותקנים באולמות ספורט, חדרי כושר ועוד. על מנת שמשטחים אלו יחזיקו מעמד לאורך זמן, יש לרכוש משטח גומי איכותי, אשר מיוצר בחברת Nirway, חברה מובילה בתחומה ומזוקק מחומר הגלם לתוצר הסופי, בהליך מיומן ומקצועיות חסרת פשרות.


חדר כושר בו מנויים תושבים רבים, מסתכן באם לא התקין משטח זה ברחבת אולם האימונים ובמלתחות. לעיתים נפילה או החלקה של מנוי בחדר הכושר, עלולה לעלות לכם כסף רב בעתיד, באם נפצע המנוי והחליט לפנות לערכאות משפטיות. השקעה היום תחסוך לכם בטווח הקצר והארוך גם יחד.
 

 

 הכל על משטחי גומי

הגומי הפך בשנים האחרונות לחומר גלם פופולארי למוצרים רבים, כמו משטחי גומי שונים, צמיגים, מגוון משחקים לילדים בגילאים שונים, אטמים מסוגים שונים, סירות ועוד.  למעשה, תעשיית הגומי היא אחת התעשיות הגדולות והמפותחות ביותר בעולם. יש לציין כי על אף הרושם שחומר מלאכותי כפלסטיק עלול ליצור, את רוב מוצרי הגומי ניתן למחזר לשימוש נוסף.

 

משטחי גומי למניעת החלקה 
בתחום משטחי הבטיחות ומשטחים מונעי החלקה הגומי צובר פופלאריות הולכת וגדלה, ובצדק. לגומי תכונות ייחודיות הגורמות לו להיות אידיאלי כמשטח מונע החלקה בבריכות שחיה ופארקי מים, מקלחות ציבוריות, סאונות ובריכות ג'קוזי, מטבחים, מפעלים שונים, וכן בגני ילדים ומגרשי משחקים, בצורות עיבוד שונות, ואף במקצועות הספורט השונים ובחדרי כושר. צורות העיבוד השונות מאפשרות לגומי לא רק למנוע החלקה אלא גם לספוג מכות ולהקטין נזקי נפילות, במידה והן קורות.

 

משטחי גומי למניעת עומס על הגב והברכיים
משטחי גומי הם בעלי יתרונות נוספים, מלבד מניעת ההחלקה, ואחד מהם הוא ההקלה בעומס על הגב והברכיים, בעיקר אצל אנשים העומדים זמן ממושך או שכחלק מעבודתם הם נאלצים ללכת הלוך ושוב פעמים רבות, לעיתים כשהם נושאים דברים. מפעלים רבים, לדוגמא, התקינו משטחים מיוחדים מגומי המיוצר בטכניקת הקצפה ייחודית, השומר על מנח נכון של כף הרגל בעת הדריכה, משפר את היציבה, ובכך מקל מאוד על העומס הנוצר על ברכי העובדים וגבם כתוצאה מעמידה ממושכת או הליכה מרובה.

 

משטחי גומי ייעודיים לספורט
תעשיית הגומי לקחה את שני היתרונות שהזכרנו – מניעת החלקה והקלה על העומס האורתופדי, וצירפה לכך את היכולת למחזר את הגומי, ויצרה משטחים מגומי ממוחזר, המיוצרים במיוחד עבור ענפי הספורט השונים. משטחים ייעודיים אלה מונעים החלקה, כמובן, בולמים זעזועים, בולעים רעש ומרככים נפילות.

 

מביאים אליכם עכשיו את העתיד של תעשיית הגומי
חברת NIRWAY  מספקת, כבר למעלה מ 20 שנה, משטחי גומי מהטובים בעולם, למניעת החלקה ולשמירה על הבטיחות, לגני ילדים, גני שעשועים, לענפי הספורט השונים, עבור בריכות שחיה, מוסדות ציבוריים ומפעלים שונים. החברה פועלת תחת תווי התקן המחמירים ביותר באירופה ובישראל. מומחי חברת NIRWAY  ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה והתייעצות הנוגעות לקבלת מידע ומציאת פתרונות המותאמים בדיוק לצרכיכם.