צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח בטיחות למגרשי משחק

משטח בטיחות למגרשי משחק


משטח בטיחות | ניר וואיהמודעות הגוברת לבטיחות ילדים בתחומים שונים, הביאה לשינויים רבים, החל מחיוב השימוש בחגורות בטיחות במושב האחורי ועד הקפדה על תקני בטיחות מחמירים בגנים, כולל משטח בטיחות למגרשי משחקים. כשאנחנו היינו ילדים טיפסנו, נתלינו והתנדנדנו על מתקנים רעועים, ונפלנו, לא פעם ולא פעמיים, על בטון, אבני חצץ, או סתם על  האדמה מתחת לעץ, כי זה מה שהיה. ונפצענו. בכל נפילה. לפעמים שריטה ולפעמים שבר. היום המתקנים טובים, חזקים ויציבים הרבה יותר, אבל הילדים הם עדיין ילדים, והם מטפסים, נתלים, מתנדנדים ו... נופלים. אבל היום יש לנו את הטכנולוגיה שיכולה לחסוך מהם את הפציעות שהיו מנת חלקנו.

 

משטח גומי  


משטח הגומי הוא המשטח הפופולרי ביותר, והוא נמצא בהרבה ממגרשי המשחקים בארץ, בגני ילדים ובפארקים ציבוריים. ישנם סוגים רבים של משטחי גומי, באיכות משתנה, אך באופן כללי הגומי בולם את הנפילה היטב, עמיד, קל לתחזוק ותיקון, ניתן להניחו כמעט על כל תשתית קיימת, הוא מודולרי וניתן להתאימו לצורות שטח שונות ועוד. אך ישנם משטחים נוספים, שרובכם עדיין לא מכיר.

 

אריחי ברגו 


הברגו הוא משטח צבעוני במיוחד, קל לניקוי ולתחזוקה, המגן בבטיחות מירבית על ילדים ופעוטות. השימוש באריחי ברגו הופך נפוץ יותר ויותר בשל היותו נעים ובטיחותי, קל להרכבה, עמיד לאורך שנים רבות, אינו דוהה בשמש, מונע החלקה, ניתן להניחו על כל משטח, והוא מתייבש במהירות רבה, כך שהוא מתאים גם לשטח פתוח. 
 

דשא מש


דשא מש הוא אחד מהסוגים של משטח בטיחות למגרשי משחקים הכייפיים ביותר. על תשתית גומי רכה מושתל דשא טבעי, ההופך את הטבע לידידו הטוב ביותר של הילד המשחק... משטח דשא מש הופך כל משטח דשא טבעי למשטח בטיחותי! NIRWAY – החברה שלכם לאספקת משטח בטיחות למגרשי משחקים 


כאשר מדובר על משטח בטיחות למגרשי משחקים, חברתNIRWAY היא החברה המובילה בארץ. החברה מקפידה על סטנדרטים גבוהים בתחום בטיחות הילדים, ועומדות בכל דרישות התקנים המחמירות ביותר. הצוות המקצועי בחברה עומד לשירותכם בכדי לספק פתרון לכל בעיה – משטח פגום או עקום, תלול או רטוב, בחברתNIRWAY  יספקו לכם את הייעוץ המקצועי הטוב ביותר, וידעו כיצד למצוא מענה לכל דרישותיכם, משלב התכנון ועד לביצוע הסופי. בטיחות הילדים לנגד עינינו.