צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
כל מה שחשוב לדעת על משטח גומי לגינה

כל מה שחשוב לדעת על משטח גומי לגינה


משטח גומי לגינה | NIRWAYלא משנה אם אתם בשלבי תכנון ראשוניים של הגינה שלכם, או שהיא כבר עומדת על תילה – כדאי שתכירו את משטחי הגומי. הצוות המקצועי של nirwAy פתרונות חיפוי ובטיחות מסביר לכם את כל מה שחשוב שתדעו על משטח גומי לגינה.

מהם משטחי גומי?

משטחי גומי הם משטחים עשויים גומי המיועדים לשימושים שונים. בין השאר משמשים משטחי הגומי כשטיחים נגד החלקה בבריכות ובמקומות מועדים לרטיבות, כמשטחים לגני ילדים ולגינות ציבוריות, כמשטחים למגרשי ספורט ועוד. אחד השימושים הנפוצים במשטחי גומי הוא כמשטח גומי לגינה, ועל זה בדיוק אנחנו רוצים להרחיב את הדיבור.

פתרון מצוין לריצוף הגינה

אחת ההתלבטויות בפניהן עומד כל אדם לו גינה מחוץ לבית היא האם לרצף אותה וכיצד. יש כאלה שבוחרים לרצף את הגינה בקרמיקה, אחרים בוחרים בדשא סינטטי, ויש כאלה שהולכים על הקצה ובוחרים בדשא אמיתי. אנחנו רוצים להמליץ לכם על פתרון יעיל ומוצלח הרבה יותר – משטחי גומי.

משטח שמגביר את הבטיחות

משטחי גומי מהווים מצע מצוין לכל גינה, ובעיקר לגינות בהן ילדים קטנים. משטח גומי לגינה מונע החלקה ונפילה, ולמעשה מהווה מעין תעודת ביטוח עבור הילדים המשחקים בגינה. בנוסף, במידה ואחד הילדים יפול בכל זאת, הגומי ירכך את המכה וימנע פגיעה ממשית בנופל.

משטח עמיד ואיכותי

כאשר בוחרים משטח גומי לגינה, חשוב לשים דגש על משטח עשוי מחומרים עמידים ואיכותיים. המשטח נמצא בגינה, חשוף לפגעי מזג האוויר, לכן הוא חייב להיות עמיד בפני שמש וגשם. על ידי בחירה במשטח עשוי חומרים איכותיים תוכלו ליהנות ממשטח איכותי למשך שנים רבות.

לא רק בטיחות

אמנם הדגשנו את נושא הבטיחות, אבל נושא העיצוב משמעותי לגינה שלכם גם הוא. החברות השונות מציעות משטחי גומי דקורטיביים, שיאפשרו לכם ליהנות ממשטחים בעיצובים מרהיבים. ביחרו משטח שמשתלב בעיצוב שאתם מייעדים לגינה שלכם, כך שיתקבל מרחב מעוצב ויפה. עניין חשוב נוסף הוא התאמת המשטח לייעוד שלו. אתם מחפשים משטח גומי לגינה, לכן עליכם לבחור משטח עם משככי זעזועים, יכולת מניעת החלקה וכושר ספיגה גבוה. לא כל המשטחים כוללים את היתרונות האלה, ואתם צריכים לבדוק היטב לפני שאתם מוצאים את האשראי.