צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח גומי לגני ילדים

משטח גומי לגני ילדים


מחפשים משטח גומי לגני ילדים? אנשי המקצוע מבית חברת ניר וואי מסבירים שעד לפני שנים ספורות היה השימוש בחול נפוץ מאוד בגני ילדים, בפארקים ובגני שעשועים כמצע בטיחותי בארגז החול וסביב מתקני השעשועים.

אלא שמה שנועד לשמש כמצע בטיחותי התברר במרוצת השנים ככר פורה למכלול רחב של מחלות שונות ומשונות הנובעות מהזדהמות החול מהפרשות של חתולים ובעלי חיים אחרים, החל ממחלות עור, פריחות וגירודים כמו אימפטיגו או מחלת הפה והגפיים ועד למחלות נשימתיות קשות.

לאור הממצאים בשטח, ממשרד הבריאות וממנהל החינוך מיהרו להוציא הנחיות להחליף את החול שבגני הילדים פעמיים בשנה לכל הפחות, והגגנות הונחו לכסות את החול ביריעות ברזנט מידי יום בתום הלימודים בגן.

פתרונות מושלמים לחיפוי חול, אדמה ובטון

מדובר בהנחיות שהתבררו במרוצת הזמן כבלתי ישימות, הן מצד העריות והרשויות המקומיות והן מצד הגגנות. בשנים האחרונות החלו לעשות שימוש בפתרונות חיפוי ובטיחות מתקדמים כגון מערכות ריצוף בטיחותיות, שטיחי PVC לאזורי משחק ולימוד, דשא סינתטי ומשטח גומי לגני ילדים, גני שעשועים, פארקים ועוד. מדובר בפתרונות מושלמים לחיפוי חול, אדמה ובטון שאינם דורשים כמעט כל תחזוקה נוספת לאחר התקנתם ומתאפיינים בעמידות רבה לאורך זמן.

ברשימת היתרונות ניתן למנות, בין היתר, את עובדת היותם של המשטחים היגייניים מאוד, אנטי בקטריאליים ובולמי זעזועים באופן שמרכך נפילות בעת משחק או נפילה מגובה. יחד עם זאת, במידה ומחליטים להתקין משטח גומי לגני ילדים, חובה לוודא שמדובר במשטח שעשוי מחומרי גלם איכותיים ועומד בדרישות של מכון התקנים הישראלי.

עמידה בת"י 1498 ופיקוח מטעם מכון התקנים הישראלי

מחברת ניר וואי, המספקים גם משטח לבריכה, מדגישים שכל משטח גומי לגני ילדים ואו גני משחקים חייב לעמוד בת"י 1498 ופיקוח  מטעם מכון התקנים הישראלי החל משלבי התכנון והייצור ועד לשלב ההתקנה, לרבות הנחיות מיוחדות בנוגע לחומרי הגלם המסווגים כתקניים ועובי המשטח ביחס לגובה הנפילה.

ישנן הכנות הנדרשות לקראת ההתקנה בהתאם לסוג המצע שמעליו מותקן המשטח (משטח כורכר, אספלט, בטון וכן הלאה) ותקנות האוסרות גישה ושימוש במתקני המשחק לאחר התקנת המשטחים עד לבדיקה של מכון התקנים.

כמו כן, התקנות קובעות שהתקנת המשטחים תתבצע על ידי מורשית בלבד, המחזיקה באישורים הנדרשים. חברת ניר וואי מתמחה בתחום משטחי הבטיחות ומציעה מגוון פתרונות איכותיים לחיפויי חול, אדמה ובטון בבתי ספר, גני ילדים, גנים ציבוריים ועוד.

מחפשים משטח גומי לגני ילדים?

משטח גומי לגני ילדים הוא משטח עשוי גומי בטיחותי וקשיח המונח על הרצפה. ניתן להציב עליו ציוד המשמש את הילדים למשחק וספורט.  משטח גומי לגני ילדים הוא בטיחותי, מונעת פציעות והחלקות והוא נעים, יפה ומזמין למשחק ביחד או לבד. הזמינו אצלנו משטח גומי לחדר כושר ושדרגו את הגן הנפלא שלכם למקום שהילידם לא ירצו לעזוב וההורים ישרצו להישאר ולשחק גם.. ניר וואי  מביאים אליכם בטיחות, מקצועית ולוק מושלם של משחק, כיף ומקום לספורט והוצאת אנרגיה בטוחה במראה מקצועי, יפה ומזמין!
משטח גומי לגני ילדים בהתקנה פשוטה ועמיד לאורך זמן רב. אנו מתמחים במתן פתרונות ריצוף לחדרי כושר בהתאמה מלאה לסביבת חדרי כושר ומתחמי ספורט מקצועיים ואיכותיים, ולכן דעו כי אתם בידיים בטוחות. משטח גומי לגני ילדים שאנו מספקים תוכנן לשאת עומסים ומשקל רב ולהבטיח את בטיחות הילדים, הגננות, הסייעות והמפעילים בפעילויות השונות. אצלנו תמצאו מוצרי כושר המבטיחים נוחות מרבית למתאמנים, ספיגת אנרגיה, בלימת זעזועים והגנה על התשתית. משטח גומי מתאים למגוון יישומים רחב כמו מגרשי קט-רגל, מסלולי ריצה, מסלולי קפיצה לרוחק, סטודיו לאימונים אישיים ולכן בטוח ומושלם גם לגני ילדים.  

משטח גומי לרצפה

מוזמנים להיכנס לאתר שלנו עוד היום ולבחור משטח גומי לגני ילדים מקצועי לספיגת זעזועים, הפחתת פציעות מנפילות והגנה על הרצפה מפני בלאי. אצלנו תמצאו את סוגי הריצוף לחדר הכושר, גנים, מתנ"ס, אולמות ספורט מהטובים בעולם לחוויית אימון ספורטיבית ובריאה, המגנה מפני זעזועים, החלקות ופציעות. משטח גומי שחור המשמש לבלימת נפילה או החלקה ומשטח פאזל ריצפה המיועד לחדר כושר או לסטודיו יוגה, כושר, גן ילדים ולכל פעילות ספורט. 
אנו מזמינים אתכם להתרשם מהיכולות ומהתוצאות של מוצרי הכושר והבטיחות שלנו - אנשי הצוות שלנו ישמחו להדריך את המתאמנים בנוגע לאופן ההתקנה והשימוש המיטבי. חברת ניר וואי מספקת את מיטב האיכות האירופית בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפים המוסדיים השונים : בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות, ועוד. בין לקוחות תמצאו את אל-על, רפא"ל, מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי הארץ, מרכזים רפואיים ורשתות בתי המלון בישראל. 

משטח גומי לגני ילדים | NIRWAY