צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח לבריכה - חובה בטיחותית

משטח לבריכה - חובה בטיחותית


בעבר הלא רחוק, עד לפני כמה שנים, המשטחים סביב הבריכה היו ממש מסוכנים לציבור, לאחר שהיו נרטבים והופכים לחלקים. משטח לבריכה המונע החלקה הוא חובה בטיחותית מדרגה ראשונה, ולאורך השנים נעשו נסיונות להקיף את הבריכות במשטחים מסוגים שונים, החל מעץ, דרך בטון, דשא ועוד, שנתנו פתרונות לעניין ההחלקה באופן חלקי, וסבלו מחסרונות רבים שגרמו לשימוש בהם להיות פחות יעיל. מומחי חברת NIRWAY, החברה המובילה בישראל לפתרונות חיפוי ובטיחות, מסבירים על חשיבותם של משטחים למניעת החלקה סביב הבריכה ועל המשטחים החדשניים הזמינים היום. 
 

משטח לבריכה ציבורית או פרטית


פעם בריכות פרטיות היו נחלת מליונרים בלבד, וכולם הלכו לבריכות הציבוריות השונות, אך היום בבתים פרטיים רבים ישנן בריכות בגדלים שונים, המחייבות גם הן משטחים מונעי החלקה סביבן. בשני המקרים, המשטחים שומרים על בטיחותכם האישית ומונעים החלקה מסוכנת, של מבוגרים וילדים גם יחד. בעבר, בשל העלויות הגבוהות של המשטחים נהגו להמליץ לרכוש משטחים שונים לבריכות ציבוריות ופרטיות, אך המשטחים המודרנים, העשוים פלסטיק או גומי העוברים עיבוד מיוחד, מאפשרים לכל אחד לרכוש את המשטח הטוב ביותר במחיר הוגן. 
 

סביב הבריכה


המלצות הבטיחות, הן לגבי בריכה ציבורית והן לגבי בריכה פרטית, היא להתקין משטח לבריכה ברוחב של כ- 1.5 מטר מסביב לבריכה. שטח זה מועד להיות רטוב תדיר בזמן השימוש בבריכה, נוצרות בו שלוליות, והילדים מתרוצצים בו הלוך וחזור, כך שהוא מועד להחלקות ונפילות יותר מכל אזור אחר בבריכה.
 

השקעה לטווח ארוך


עבור בריכות ציבוריות, בהן השימוש רב ושחיקת המשטחים גדולה, בוודאי שיש להשקיע במשטחי בטיחות איכותיים, אך גם בבריכות פרטיות כדאי להשתמש במשטחים טובים, שאינם נרקבים, מחלידים, ובעלי בלאי נמוך ככל האפשר. משטח לבריכה מבית חברת BERGO  השבדית הוא המשטח הטוב ביותר הקיים היום למניעת החלקה, לא רק סביב בריכות. משטחי ברגו מגיעים בצורת אריחים בשלל צבעים, שוליה האריחים ופינותיהם מעוגלים למניעת פציעות, והם מתאימים לכיסוי כל משטח קיים. האריחים פשוטים להנחה, בעלי ניקוז מובנה לכל הכיוונים למניעת שלוליות, והם עמידים במיוחד, הן בפני השמש והם בפני חומרים שונים, כולל כימיקלים וחומצות קלות. 

 

משטח לבריכה | ניר וואי