צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח לבריכה לשמירה על בטיחות המשפחה

משטח לבריכה לשמירה על בטיחות המשפחה


פעם הייתה בריכת שחייה סמל סטאטוס לעשירים בלבד, וניתן היה למצוא בריכות שחיה פרטיות בעיקר בסביון ובהרצליה פיתוח. היום, הרבה בעלי בתים פרטיים מתקינים בחצר בריכת שחיה, להנאתם האישית. כדי לשמור על בטיחות המתרחצים יש להתקין משטח לבריכה, שימנע החלקה מצד אחד, וישמור על השטח מצד שני. צוות חברת NIRWAY, המתמחה בחיפויי בטיחות מסוגים שונים, מסבירים כיצד לשמור על בטיחות המשפחה מסביב לבריכה.

 

מה יש מסביב לבריכה שלך?


כאשר מתקינים בריכת שחיה בבית פרטי, בחצר, בגינה או על גג מרפסת הפנטהאוז, יש לדאוג למשטח הולם סביבה, כדי למנוע אי-נעימות ופציעות. משטחים למניעת החלקה שומרים על בטחונכם האישי ובטחונם של בני משפחתכם מצד אחד, ומצד שני מגן על הבריכה עצמה ועל השטח סביבה. משטח לבריכה מונע החלקה, וזה הדבר החשוב ביותר, כמובן, שכן שפת הבריכה הרטובה היא אחד המקומות המועדים להחלקה ביותר. נפילה על הגב, או הראש, כתוצאה מהחלקה יכולה להסתיים בפציעה קשה, ואף במוות, ומכיוון שמדובר בשפת הבריכה, טביעה לאחר החלקה וקבלת מכה בראש, היא אפשרית ולגמרי מיותרת.

 

שמירה על הנקיון


הבריכה חפורה ובנויה בתוך הקרקע לבטח, אך אם שוליה חשופים, אתם עשויים לדרוך על אבנים חדות בדרך למים או להכניס איתכם לבריכה חתיכות דשא, עפר ואבנים קטנות, שילכלכו את המים ויפגמו קשות בהנאתכם מהרחצה. כמובן שיהיה עליכם לנקות את הבריכה לעיתים קרובות.

 

משטח לבריכה ארעית


גם בריכה ארעית, מהסוג הגמיש שמציבים על פני הקרקע, זקוקה למשטח שיגן עליה מפני קריעה בשל אבנים חדות או חפציםאחרים. במקרה כזה, המשטח לבריכה צריך להיות גדול דיו כדי להכיל את הבריכה כולה, וגם לאפשר שוליים מספיק רחבים של המשטח סביבה, לנוחיותכם.

 

איכות


התקנתם בריכה או קניתם אחת ארעית. כך או כך, שילמתם במיטב כספכם, והשקעתם רבות כדי שתוכלו להינות ממנה. עכשיו זה לא הזמן לחסוך ולקנות משטח מאיכות ירודה, גם אם נראה לכם שזה מקום מצוין לחיסכון בכסף. איכות ירודה של משטח לבריכה משמעותה משטח שיתבלה במהירות, יתפרק, או לא יבצע את תקפידו – שהוא שמירה על הבריכה מצד אחד ושמירה על בטחונכם ובטחון משפחתכם מצד שני. לא חבל? פנו אלינו ונתאים עבורכם את משטח הבריכה האולטימטיבי והבטוח ביותר. 

 

משטח לבריכה | NIRWAY