צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח נגד החלקה לאמבטיה

משטח נגד החלקה לאמבטיה


משטח נגד החלקה לאמבטיהמחפשים משטח נגד החלקה לאמבטיה? הפתרון כבר כאן! 

זה יכול לקרות לכולנו ובכל גיל – החלקה במקלחת או אמבטיה היא אחת מתאונות הבית הנפוצות. הרגליים מאבדות יציבות עקב משטח רטוב וחלקלק, והגוף מאבד שליטה. החלקה באמבטיה או על משטח רטוב אחר טומנת בחובה סיכונים רבים ותוצאותיה יכולות הרסניות לגוף. משטח נגד החלקה לאמבטיה הוא הפתרון הפשוט והקל על מנת למנוע סיכון מיותר לתינוקות, ילדים ומבוגרים. אצלנו תמצאו משטח נגד החלקה לאמבטיה שהוא פתרון עיצובי נהדר – שילוב של יופי ובטיחות!
אנשים מבוגרים רבים חוששים מאוד להיכנס ולצאת מהאמבטיה בכוחות עצמם מפחד של החלקה. ככל שאנחנו מתבגרים השרירים חלשים יותר ומאבדים שיווי משקל בקלות והכל מקלחת או אמבטיה עלולה להיות סכנה. אנו מציעים פתרונות ייעודיים למניעת החלקה כדי להבטיח יציבות ומנח רגל בטוח למניעת סכנה בעזרת משטח נגד החלקה לאמבטיה.
 גם אנשים בעלי מוגבלויות סובלים מסכנת החלקה ואי יציבות על גבי משטח רטוב וחלק, כמו גם אנשים אחרי תאונה ונכות זו או אחרת. משטח נגד החלקה לאמבטיה של ניר ווי הוא הפתרון האידיאלי עבורכם להחזיר את תחושת הביטחון בפעולות יומיומיות של הגיינה אישית. 

למה אתם חייבים משטח נגד החלקה לאמבטיה לתינוק שלכם?

מקלחת היא זמן כיפי עם התינוק שלך – הכי כיף לשיר, לשבר, ולשחק באמבטיה. אבל תינוקות, פעוטות וילדים קטנים שעושים את צעדיהם הראשונים לעיתים אינם שולטים לחלוטין במוטוריקה גסה ועלולים להחליק באמבטיה או במקלחון. סכנת החלקה אצל תינוקות ופעוטות היא סכנה רצינית מאוד לגופם הרך. לכן, אתם פשוט חייבים משטח נגד החלקה לאמבטיה למען בטיחות ילדכם. משטח נגד החלקה לאמבטיה ייתן לכל הורה שקט נפשי, ימזער את הסכנה ויבטיחו אמבטיה כיפית!
אצלנו תמצאו משטח מונע החלקה מתאים לכל סוגי המקלחות והאמבטיות, נצמד בקלות ועשוי חומר אקרילי עמיד במים. משטח נגד החלקה לאמבטיה עמיד וחזק במיוחד שאינו מעלה ריחות במגע עם מים. ניר ווי, מומחים בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפי בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות - מספקים מוצרי איכות במיוחד עבורכם!

מחפשים משטח נגד החלקה לאמבטיה? 

החלקה במקלחת או אמבטיה היא אחת מתאונות הבית הנפוצות ביותר. ברור כי החלקה באמבטיה או על משטח רטוב אחר טומנת בחובה סיכונים רבים ותוצאותיה יכולות הרסניות לגוף. משטח נגד החלקה לאמבטיה הוא הפתרון הפשוט והקל על מנת למנוע סיכון מיותר לתינוקות, ילדים ומבוגרים. אצלנו תמצאו משטח נגד החלקה לאמבטיה שהוא פתרון עיצובי נהדר – שילוב של יופי ובטיחות!
אנו מציעים פתרונות ייעודיים למניעת החלקה כדי להבטיח יציבות ומנח רגל בטוח למניעת סכנה בעזרת משטח נגד החלקה לאמבטיה. אצלנו תמצאו שטיח לאמבטיה שאינו מעלה ריחות במגע עם מים והוא עמיד וחזק במיוחד. אנחנו מציעים חומר אנטי סליפ מקצועי למגוון משטחים עם בטיחות מקסימאלית. משטח נגד החלקה לאמבטיה של ניר ווי הוא הפתרון האידיאלי עבורכם להחזיר את תחושת הביטחון בפעולות יומיומיות של הגיינה אישית. 

למה אתם חייבים משטח נגד החלקה לאמבטיה לבטיחות שלכם?

סכנת החלקה אצל תינוקות מצד אחד ומבוגרים מצד שני היא סכנה רצינית מאוד לכן, אתם פשוט חייבים משטח נגד החלקה לאמבטיה למען בטיחות המשפחה. משטח נגד החלקה לאמבטיה ייתן לכם שקט נפשי. אצלנו תמצאו משטח מונע החלקה מתאים לכל סוגי המקלחות והאמבטיות, נצמד בקלות ועשוי חומר אקרילי עמיד במים. משטח נגד החלקה לאמבטיה עמיד וחזק במיוחד. ניר ווי, מומחים בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפי בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות - מספקים מוצרי איכות במיוחד עבורכם!
אצלנו תמצאו משטח נגד החלקה לאמבטיה ושטיחי גומי למניעת החלקה בגדלים וצבעים שונים.  מבחר מוצרים איכותיים של חברת NirWay המספקת את מיטב האיכות האירופית בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפים המוסדיים השונים: בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות, ועוד. יבואנית וכמשווקת של מוצרים אירופאים מובילים עובדת בכפוף לכל התקנים הנדרשים בכל תחום מוצריה. מבין תחומי ההתמחות המקצועיים העיקריים שלנו הוא תחום מניעת ההחלקה בו צברה ידע וניסיון רב בפתרון בעיות מורכבות. מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולהזמין עוד היום משטח נגד החלקה לאמבטיה, פתרון בטוח, קל במחיר מעולה!