צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח נגד החלקה למקלחת

משטח נגד החלקה למקלחת


משטח נגד החלקה למקלחתלמה אתם חייבים משטח נגד החלקה למקלחת?

החלקה במקלחת או על משטח רטוב אחר טומנת בחובה סיכונים רבים ותוצאותיה יכולות להיות הרסניות לגוף. החלקה במקלחת היא אחת מתאונות הבית הנפוצות ויכולה לקרות לכולם ובכל גיל! משטח נגד החלקה למקלחת הוא הפתרון הפשוט והקל על מנת למנוע סיכון מיותר לילדים, מבוגרים וקשישים. אצלנו בניר ווי בע"מ תמצאו משטח נגד החלקה למקלחת שהוא שילוב של יופי ובטיחות!
ככל שאנחנו מתבגרים השרירים שלנו חלשים יותר ומאבדים שיווי משקל בקלות וכל מקלחת עלולה להיות סכנה. אנשים מבוגרים רבים חוששים מאוד להיכנס ולצאת מהמקלחת בכוחות עצמם. אנו מציעים פתרונות ייעודיים למניעת החלקה כדי להבטיח יציבות ומנח רגל בטוח למניעת סכנה בעזרת משטח נגד החלקה למקלחת. 
גם אנשים בעלי מוגבלויות סובלים מסכנת החלקה ואי יציבות על גבי משטח רטוב וחלק, כמו גם אנשים אחרי תאונה ונכות זו או אחרת. משטח נגד החלקה למקלחת של ניר ווי בע"מ הוא הפתרון האידיאלי עבורכם להחזיר את תחושת הביטחון בפעולות יומיומיות של היגיינה אישית. אנו מספקים שטיח גומי נגד החלקה למקלחת ולמקומות רטובים.
כאשר הילדים שלנו גדלים הם אוהבים את העצמאות שהם רוכשים. עם זאת, גם לילדים גדולים יחסית קיימת סכנת החלקה במקלחת. משטח נגד החלקה למקלחת ייתן לכל הורה שקט נפשי, ימזער את הסכנה ויבטיח מקלחת נעימה ובטוחה.

מחפשים משטח נגד החלקה למקלחת? 

אצלנו בניר ווי בע"מ תמצאו פתרונות מקצועיים למניעת החלקה. מספקים משטח מונע החלקה מתאים לכל סוגי המקלחות והאמבטיות, נצמד בקלות ועשוי חומר אקרילי עמיד במים. משטח נגד החלקה למקלחת עמיד וחזק במיוחד שאינו מעלה ריחות במגע עם מים.
שטיחוני מקלחת למניעת החלקה שהם גם איכותיים וגם מפנקים. אצלנו תמצאו שטיח גומי המקטין את הסיכון להחליק במקלחת. משטח נגד החלקה למקלחת - הפתרון הפשוט, המהיר והקל.  ניר ווי בע"מ, מומחים בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפי בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות - מספקים לכם שטיח נגד החלקה למקלחת ולאמבט מונע החלקות ונצמד בקלות - מספקים מוצרי איכות במיוחד עבורכם!