צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
משטח נגד החלקה שטיח

משטח נגד החלקה שטיח


משטח נגד החלקה שטיחמחפשים משטח נגד החלקה שטיח בטיחותי?

החלקה במקלחת או על משטח רטוב עשויה לגרום לנזקים חמורים החל בחבלות ועד שברים, במיוחד אצל בני גיל הזהב אשר הרבה יותר רגישים ככל שהגיל עולה.  ישנם סוגים שונים של ציפויים למניעת החלקה המתאימים לכל צורך או מטרה, משטחים, שטיחונים ועוד. ניר ווי חברה מקצועית עם מוצרים איכותיים בתחום הבטיחות תתאים לכם פתרון העונה על הצרכים שלכם בהתאם לסיכונים עמם אתם מתמודדים. לנו יש פתרונות מתוחכמים אשר זמינים עבורכם כמו משטח נגד החלקה שטיח מעוצב ובטוח שיקטינו סכנת החלקה בחדרים רטובים ויגרמו לכם וליקרים לכם להרגיש כמה שיותר בטוחים.
משטח נגד החלקה שטיח בטיחותי הוא פתרון מצוין לכם, ללקוחות שלכם, לילדים ולהורים שלכם. מניעת סיכון באמצעות מוצרים נגד החלקה זה פשוט וזול. בעזרת פתרונות ייעודיים, חומר נגד החלקה באמבטיה, משטחים למניעת החלקה, משטח גומי לגני ילדים ושלל מוצרים שקיימים בתחום אפשר להבטיח כי דריסת הרגל תהיה טובה ולמנוע מקרים של החלקה לילדים או מבוגרים. 

שטיחון נגד החלקה – פתרון מעולה לסכנה בריאותית!

פתרונות מעולים למניעת החלקה באמבטיה, במקלחת ובמשטחי הליכה כגוון מדרגות, שבילים או לצד בריכות תמצאו רק אצלנו!  אנו מציעים פתרונות ייעודיים למניעת החלקה כדי להבטיח יציבות ומנח רגל בטוח למניעת החלקה. כאשר הרגליים מאבדות אחיזה בקרקע בעקבות כניסה למקלחת בה הריצפה רטובה או אמבטיה יש סיכוי לפציעה קשה מאוד. החלקה על ריצפה, קרמיקה או על משטח רטוב אחר טומנת בחובה סיכונים רבים ותוצאותיה יכולות להיות לא פשוטות כלל. 
אנחנו מספקים פתרונות רבים למניעת החלקה כמו משטח נגד החלקה שטיח בטיחות, משטחים מודולריים גמישים לאזורים רטובים, אריחים מודולאריים גמישים למניעת החלקה, משטחים לבריכת שחייה ומשטחים עמידים למטבח. אצלנו תמצאו משטח מונע החלקה מתאים לכל סוגי המקלחות והאמבטיות, נצמד בקלות ועשוי חומר אקרילי עמיד במים. משטח נגד החלקה שטיח לאמבטיה עמיד וחזק במיוחד שאינו מעלה ריחות במגע עם מים.
ניר ווי, מומחים בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפי בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות - מספקים מוצרי איכות במיוחד עבורכם!