צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
פס נגד החלקה במדרגות

פס נגד החלקה במדרגות


פס נגד החלקה במדרגותצריכים פס נגד החלקה במדרגות? 

פס נגד החלקה במדרגות הוא מוצר בטיחות חשוב מאוד כיוון שהוא מגדיל את החיכוך בין כף הרגל או הנעל לבין המשטח. פס נגד החלקה במדרגות מצמצם משמעותית את הסיכון הנגרם כתוצאה מהחלקה. על מנת למנוע סכנה השתמשו בפסים נגד החלקה  בכל מקום בו קיימת סכנת החלקה ובייחוד במדרגות. 
פס נגד החלקה במדרגות פשוט ויעיל לשימוש לצורכי בטיחות. אם אתם בעלי מוסד ציבורי או עסק, אם יש לכם בית פרטי עם מדרגות בכניסה או בדרך לחצר - פסים למניעת החלקה חיוניים בכל מדרגה ומדרגה בכדי למנוע תאונות. שימו לב כי חוק הנגישות מחייב פס נגד החלקה במדרגות.  חברת ניר ווי בע"מ מספקת פסים מודבקים למדרגות למניעת החלקה. הפסים נגד החלקה מגיעים בשלל סוגים וגוונים בפסי רוחב משתנים למדרגות – אצלנו תמצאו פתרונות מקצועיים למניעת החלקה!

איך משתמשים בפסים למניעת החלקה?

אנו מספקים פס נגד החלקה במדרגות לתנאי פנים וחוץ. הפסים יכולים להיות גם מודבקים בשיטת "עשה זאת בעצמך" או בעזרת של איש חברה מקצועי. מומלץ ביותר לשימוש במקומות משופעים, רמפות ומדרגות. אצלנו תמצאו פס נגד החלקה מדרגות לשימוש חיצוני או פנימי שאינו מושפע ממזג האוויר!
אצלנו תמצאו פס נגד החלקה במדרגות המתאים למפעלים, קניונים, סולמות, רמפות, מוסדות חינוך, משאיות וכל משטח שדורש טיפול למניעת החלקה. את פסי ההדבקה למניעת החלקה יש להדביק על מקומות נקיים ויבשים, זו הדבקה קלה ופשוטה. לרשותכם פס נגד החלקה במדרגות  - סרט דביק למניעת החלקה בעל דבק חזק במיוחד, עמיד בפני לחות וקרינת שמש באיכות בינלאומית, כולל ייעוץ והדרכה חינם.
ניר ווי בע"מ, מתמחים בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפי בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות, יבואנית וכמשווקת של מוצרים אירופאים מובילים על פי תקנים בתו איכות הגבוה ביותר. הלקוחות שלנו הם מוסדות חינוך ותרבות, בתי מסחר מרכזי קניות, מאות גני ילדים, מועדוני ספורט, בריכות שחייה, חדרי כושר צה"ליים – הזמינו אצלנו עוד היום פס נגד החלקה במדרגות וקבלו מוצרי איכות ושרות מקצועי, מהיר ואדיב!

פס נגד החלקה במדרגות איכותי ובטוח!

פס נגד החלקה במדרגות פשוט ויעיל לשימוש לצורכי בטיחות. בעלי מוסד ציבורי או עסק? יש לכם בית פרטי עם מדרגות בכניסה או בדרך לחצר? פסים למניעת החלקה חיוניים בכל מדרגה ומדרגה בכדי למנוע תאונות. שימו לב כי חוק הנגישות מחייב פס נגד החלקה במדרגות.  חברת ניר וואי מספקת פסים מודבקים למדרגות למניעת החלקה. הפסים נגד החלקה מגיעים בשלל סוגים וגוונים בפסי רוחב משתנים למדרגות – אצלנו תמצאו פתרונות מקצועיים למניעת החלקה.  מומלץ ביותר לשימוש במקומות משופעים, רמפות ומדרגות. אצלנו תמצאו פס נגד החלקה במדרגות לשימוש חיצוני או פנימי שאינו מושפע ממזג האוויר!
פס נגד החלקה במדרגות הוא מוצר בטיחות חשוב מאוד כיוון שהוא מגדיל את החיכוך בין כף הרגל או הנעל לבין המשטח שיש בו פוטנציאל החלקה ובעקבות כך סיכון לפציעה. פס נגד החלקה במדרגות מצמצם משמעותית את הסיכון הנגרם כתוצאה מהחלקה ומפחית את הסיכוי לפגיעה בגוף. זהו פתרון נגיש ובטוח המומלץ לשימוש בכל מקום בו קיימת סכנת החלקה ובייחוד במדרגות. 

פס נגד החלקה במדרגות באחריות ובטיחות מלאה

הזמינו עוד היום פס נגד החלקה במדרגות, סרט דביק למניעת החלקה בעל דבק חזק במיוחד, עמיד בפני לחות וקרינת שמש באיכות בינלאומית, כולל ייעוץ והדרכה חינם. אנו מספקים פס נגד החלקה במדרגות לתנאי פנים וחוץ. הפסים יכולים להיות גם מודבקים בשיטת "עשה זאת בעצמך" או בעזרת של איש חברה מקצועי. אצלנו תמצאו פס נגד החלקה במדרגות המתאים למפעלים, קניונים, סולמות, רמפות, מוסדות חינוך, משאיות וכל משטח שדורש טיפול למניעת החלקה. את פסי ההדבקה למניעת החלקה יש להדביק על מקומות נקיים ויבשים, זו הדבקה קלה ופשוטה. 
ניר וואי, מתמחים בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפי בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות, יבואנית וכמשווקת של מוצרים אירופאים מובילים על פי תקנים בתו איכות הגבוה ביותר. הלקוחות שלנו הם מוסדות חינוך ותרבות, בתי מסחר מרכזי קניות, מאות גני ילדים, מועדוני ספורט, בריכות שחייה, חדרי כושר צה"ליים – הזמינו אצלנו עוד היום פס נגד החלקה במדרגות וקבלו מוצרי איכות ושרות מקצועי, מהיר ואדיב!