צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
ריצוף גומי - הריצוף שכמעט כל עסק צריך!

ריצוף גומי - הריצוף שכמעט כל עסק צריך!


ריצוף גומי | ניר וואיריצוף גומי הוא אחד מהדברים הללו שעד שאתם לא שמים אליו לב במיוחד, אתם לא קולטים עד כמה הוא נחוץ בדיוק במקום בו פגשתם אותו. רוצים דוגמה? בבקשה: זוכרים את כל הפעמים בהם שיחקתם בגן השעשועים, נפלתם ונחבלתם? ובכן, כיום, זה, כנראה, לא יקרה, מאחר ועיריות רבות כבר שילבו ריצוף גומי בגני השעשועים שבתחומן. וזהו עוד השימוש הפשוט והשגור ביותר במשטחים הללו. כאשר הם נרכשים בחברה שמתמחה בחיפויי רצפה, כמו ניר וואי, לדוגמה, משטחי הגומי האלה פותרים אינספור בעיות ואתגרים גם לבעלי העסק וגם למבקרים / לקוחות שלו.

היכן משולב ריצוף גומי?

למשטחי הגומי המשמשים לריצוף ישנה רשימת תכונות ויתרונות ארוכה, המאפשרת להם להשתלב כמעט בכל מקום בו הרצפה נזקקת לחיפוי עמיד. תוכלו למצוא אותם במקומות כמו גני ילדים וגינות שעשועים כשהם משמשים לריכוך הפגיעה ברצפה, בחדרי כושר ובמכונים, שם מנצלים את המודולריות שלהם, כושר ריכוך הפגיעה ברצפה (של חפצים כבדים כמשקולות וגם אנשים) ויכולתם למנוע החלקה. גם במפעלי תעשייה ניתן לפגוש את משטחי הגומי, כאשר שם הם מככבים בשל עמידותם הרבה בפני פגיעה, שחיקה, חומצות, שמנים ובסיסים וכמובן, גם בזכות היכולת לנקות אותם בקלות ותחזוקתם הקלה. ניתן לראות, למעשה, כי כמעט כל עסק שזקוק לחיפוי פונקציונאלי לרצפה, ייצא נשכר משילוב ריצוף הגומי, הרבה יותר מהחלופות האחרות המוצעות כיום.

חושבים עסקי - חוסכים זמן וכסף!

יתרון חשוב מאד של ריצוף גומי הוא המודולריות שלו. מאחר וריצוף זה מגיע בגלילים הניתנים לחיתוך על פי הצורך או במשטחים בגודל מסוים, ניתן להחליף נקודתית רק ריבוע מסוים באזור בו הריצוף נשחק, התבלה או נפגם, וזה, מבלי להיאלץ להחליף את כל הריצוף בכל החלל. במקומות בהם לזמני פעילות ישנה חשיבות רבה (כמו חדר כושר או מפעל) יתרון זה מאפשר לעסק לא רק חסכון בכסף (החלפת ריצוף נקודתית ולא כל החלל) אלא גם צמצום זמן השבתת פעילותו למינימום האפשרי.