צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
רצפת גומי

רצפת גומי


רצפת גומי | ניר וואי NIRWAYתעשיית הגומי וריצוף הגומי היא אחת התעשיות המשגשגות ביותר, והגומי הפך כבר מזמן לחומר הנמצא בכל מקום ובשימוש יומיומי. לא תמיד אנו שמים לב לכך, אבל קשה לתאר את החיים המודרניים בלי גומי. רצפת גומי היא אחת ההמצאות המועילות ביותר, שיש לה כמה וכמה יתרונות גדולים, והיא משמשת במקומות רבים מאוד. בחברת NIR WAY, החברה המובילה בייבוא והתקנה של משטחי בטיחות, יודעים לספר לנו כל מה שצרך לדעת על רצפות הגומי.

 

סכנת החלקה


כולנו עלולים להחליק וליפול, וזו סכנה ממשית שעשוי להסתיים בכי רע. בכל מקום בו הרצפה רטובה או שמנונית אנו עשויים להחליק ולהיפצע. בעבר בריכות שחייה, אתרי ספא, ואפילו האמבטיה הביתית היוו כולם סכנת חיים במקרה החלקה. במקומות ציבוריים השתמשו במשטחי עץ למניעת החלקה, אך גם על העץ ישנה סכנת החלקה לאחר שהוא מתבלה, וכמובן שיש להחליפו לעיתים קרובות בשל התגובה לרטיבות. עם רצפה מגומי אין סכנה כזו!

 

רצפת גומי למניעת החלקה


התקנה של רצפת גומי בכל אחד מהמקומות שהוזכרו להלן מפחיתה בעשרות אחוזים את הסיכוי להחלקה. המרקם המיוחד של הגומי מאפשר לו להיצמד לרצפה מצד אחד, ומצד שני לא להפוך לחלק בעת שהוא נרטב ולשמור על מחוספסות יחסית שמאפשרת ללכת עליו בצורה יציבה ובטוחה בכל עת.

 

יתרונותיה הנוספים של רצפת הגומי


רצפת הגומי מהווה אמצעי בטיחות של ממש, כאמור, בהיותה מונעת החלקה, אך יש לה כמה יתרונות נוספים. לגומי יכולת מופלאה לספוג זעזועים, וככזה הוא מעולה לשימוש בחדרי כושר, משטחי ספורט שונים, ובתעשיות בהן העובדים עומדים בשעות העבודה או צריכים ללכת הלוך וחזור. במקרים כאלה, הגומי מקל על העובדים ומקטין את שחיקת המפרקים ואת בעיות הברכיים והגב מהן העובדים עלולים לסבול.

 

תו תקן לרצפת גומי


כדי להינות באמת מכל היתרונות שיש לגומי להציע, ולהינות מהם לאורך זמן, יש לרכוש מוצרים שיש להם תן תקן ישראלי, ורצוי גם תו תקן זר של ארצות הייצור. אם אתם מחפשים רצפת גומי איכותית, שתמלא אחר הציפיות שלכם ולא תתפרק, הקפידו לרכוש את המשטח מחברה מנוסה, מקצועית ובעלת מוניטין בתחום.

להקדים תרופה למכה

מעוניינים להתקין רצפת גומי למניעת החלקה? אנשי הצוות המקצועי מבית חברת ניר וואי מציינים שתעשיית ריצוף הגומי נחשבת בשנים האחרונות לאחת מהתעשיות המשגשגות ביותר, זאת בשל מכלול היתרונות שהיא אוצרת בתוכה.

משטחי הגומי עשויים מפתיתי גומי של מוצרים ממוחזרים,  המודבקים בתהליך הייצור בדבק פוליאוריתן, מה שהופך אותם למוצר זול, זמין וירוק. משטחי ואריחי הגומי מתאפיינים בעמידות גבוהה בפני שחיקה, טמפרטורות גבוהות, פגעי מזג אוויר, חומרים בסיסיים, חומצות ושומניים, ונעשה בהם שימוש כאריחי בטיחות למניעת החלקה, בלימת זעזועים בעת נפילה ומניעת פגיעה בנפילה הן בחללים פנימיים והן בשטחים חיצוניים.

 

משטחים גמישים מדגם לגונה לאזורים רטובים

מטבע הדברים, הסיכון להחלקה עולה משמעותית באזורים בעלי מגע רציף עם מים כגון בריכות שחיה, מקלחות, מקוואות, כמו גם סאונות, מכוני ספא, מלתחות וכיוצא באלו.

 

למניעת החלקה באזורים רטובים מציעה חברת ניר וואי רצפת גומי מדגם לגונה המתאפיינת במעטפת רחבה של יתרונות שונים, החל מבטיחות ברמה הגבוהה ביותר בשל יכולת בניקוז המרשימה, דרך עמידות כימיקלית לכימיקלים קלים ושמני גוף, וכלה בהגנה מיקרוביאלית כנגד התפתחות של פטריות ובקטריות בעקבות טיפול ייחודי עם תוספים אנטי בקטריאליים בתהליך הייצור. מדובר בגליל גמיש שמתאפיין במבנה מודולרי, מה שמאפשר חיבור אינטרלוק והתקנת משטח אחיד מעל לכל סוגי המשטחים ובכל צורה וגודל, לרבות אזורים קטנים וצרים במיוחד.

 

מערכת ריצוף לחדרי כושר

עבור חדרי כושר ומכוני כושר ממליצה חברת ניר וואי על התקנת רצפת גומי מדגם PAVIGYM BOMBA, לחיפוי אופטימלי של הרצפה באזורי המשקולות. מדובר באריחי פאזל בגודל 100*100 ס"מ ובעובי של 23 מ"מ לבלימת נפילות של משקולות ולבידוד אקוסטי מעולה כנגד ויברציות, רעש ורעידות, ובפרט מכוני כושר הממוקמים בבנייני קומות.

 

מוצר מומלץ נוסף הוא משטח מקצועי חדשני מדגם FUNCTINAL ZONE לאימון אינטראקטיבי כלל גופי. המשטח מיוצר על ידי חברת PAVIGYM הספרדית הנחשבת למותג בינלאומי, וייחודו נעוץ ביכולת שלו לאתגר את כלל השרירים בגוף ולהתוות מערך אימונים מלא ברמה חדשה, זאת להבדיל ממכשירי הכושר המסורתיים, העובדים על קבוצות ספציפיות של שרירים בלבד.