צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
רצפת גומי לחדר כושר

רצפת גומי לחדר כושר


רצפת גומי לחדר כושרמחפשים רצפת גומי לחדר כושר?

אנחנו מספקים רצפת גומי לחדר כושר לספיגת זעזועים, הפחתת פציעות מנפילות והגנה על הרצפה מפני בלאי. אצלנו תמצאו את סוגי ריצוף לחדר כושר מהטובים בעולם לחוויית אימון ספורטיבית ובריאה, המגנה על לקוחותיכם מפני זעזועים, החלקות ופציעות. משטח גומי שחור המשמש לבלימת נפילה או החלקה ומשטח פאזל ריצפה המיועד לחדר כושר או לסטודיו יוגה, כושר, כל פעילות ספורט. רצפת גומי לחדר כושר היא הפתרון החסכוני והיעיל ביותר, המעניק בטיחות ונוחות רבה למתאמנים שלכם – חווית האימון המושלמת! 
אצלנו תמצאו אריחי גומי לחדרי כושר ביתיים או ציבוריים בהתקנה פשוטה ואורך חיים רב. אנו מתמחים במתן פתרונות ריצוף לחדרי כושר – ריצפה לחדרי כושר בהתאמה מלאה לסביבת חדרי כושר ומתחמי ספורט מקצועיים ואיכותיים. רצפת גומי לחדר כושר שלנו תוכננה לשאת עומסים ומשקל רב ולהבטיח את בטיחות המתאמנים ומבנה וריצפת חדר הכושר. אצלנו תמצאו מוצרי כושר המבטיחים נוחות מרבית למתאמנים, ספיגת אנרגיה, בלימת זעזועים והגנה על התשתית באזור המשקולות. ריצפה המתאימה למגוון יישומים רחב, מגרשי קט-רגל, מסלולי ריצה, מסלולי קפיצה לרוחק, סטודיו לאימונים אישיים ועוד.

רצפת גומי לחדרי כושר בעיצוב אישי!

רצפת גומי לחדר כושר היא משטח עשויים גומי המונח על רצפת חדר הכושר ועליה ניתן להציב ציוד המשמש את המתאמנים האלופים שלכם כמו גם משקולות, ציוד אירובי וסטנדים מקצועיים או מכשירי כוח. ריצפת הגומי היא בטיחותית, מונעת פציעות והחלקות ונראית מקצועית ומזמינה לאימון. בואו לשדרג את הלוק של חדר הכושר שלכם למראה מקצועי, יפה ומזמין!
אנו מזמינים אתכם להתרשם מהיכולות ומהתוצאות של מוצרי הכושר והבטיחות שלנו - אנשי הצוות שלנו ישמחו להדריך את המתאמנים בנוגע לאופן ההתקנה והשימוש המיטבי.
חברת ניר ווי מספקת את מיטב האיכות האירופית בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות בענפים המוסדיים השונים : בטחון, תעשייה, ספורט, מלונאות, מסחר, חינוך ותרבות, ועוד. בין לקוחות תמצאו את אל-על, רפא"ל, מוסדות להשכלה גבוהה ברחבי הארץ, מרכזים רפואיים ורשתות בתי המלון בישראל. אלפי לקוחות מרוצים מהשירות שלנו והכי חשוב הבטיחות!