צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
שיפוץ או בניית מגרש ספורט

שיפוץ או בניית מגרש ספורט


בין אתה בעל עסק פרטי, מנהל בית ספר, בעלת גן ילדים או כל אדם אחר – שיפוץ מגרש ספורט יהיה עסק מורכב בשבילך. מלבד תקנות מסוימות בהן עליך לעמוד, ישנם דברים רבים אחרים שיש לקחת בחשבון, כגון בטיחות, עיצוב חזותי, ועוד. מומחי חברת ניר ווי נחלצים לעזרה ומסבירים במאמר זה איפה לשים דגש בבניית מגרשי ספורט ושיפוצם.

 

בטיחות היא שם המשחק


דבר ראשון יש לוודא כי מגרש הספורט בטוח לשימוש. מה זה אומר? ובכן, הדבר תלוי בסוג מגרש ספורט שאתה מעוניין לבנות. במגרש בגני ילדים, למשל, כדאי להתקין דשא סינטטי רך, הבולם נפילות, או משטחי גומי, למניעת החלקה ובכדי לשמור על בטיחותם של הילדים המועדים לנפילות. לעומת זאת, בחדרי כושר כדאי לדאוג לריצופים מיוחדים לפי המכשירים הממוקמים באזור, החל מריצוף משקולות מיוחד, אשר מסייע בשמירת גוף המתעמלים ומגן על הרצפה מנזקים של משקולות שנופלות, וכלה בפרקט פולימרי איכותי, הידוע בנוחותו לאזורים בעלי תנועה רבה, כמו חדרים לספינינג או פילטיס. כך או כך – אנו ממליצים תמיד להתייעץ עם מומחה.

 

Spend money to make money


זו עצה שנראית אמנם משונה, אך היא חשובה מעין כמותה. כיוון ששיפוץ מגרשי ספורט ידוע כעסק יקר, מרבית האנשים יעדיפו, במקום לבחור בחומרים והמשפצים הטובים ביותר, לחסוך בעלויות ולקחת את האפשרויות הזולות יותר בשוק. הנטייה הזו אמנם מובנת, אך מסוכנת למדי. בחירה במוצר מאיכות ירודה עלולה לפגוע במשתמשים במגרש וליצור נזקים פיזיים בטווח הקצר ובטווח הארוך. ריצוף זול לא יעשה עבודה טובה בבלימת זעזועים ולא יגן על הספורטאים מפני החלקות ופציעות. בנוסף לכך, אביזרים טובים יותר נשמרים לאורך זמן ודורשים פחות תיקונים, וכמובן שומרים על הלקוחות מרוצים ובריאים.

מגרש ספורט | ניר וואי

למי כדאי לפנות?


כפי שהוזכר קודם לכן, הכי טוב להתייעץ עם מומחים או חברות אשר מתמקצעות בהתקנת מגרש ספורט אשר מותאם לצרכיכם, הן מבחינת שימוש והן מבחינה כלכלית. NirWay – משטחי ספורט מספקת את מיטב האיכות האירופית בתחום חיפויי הרצפה והבטיחות, ועובדת תחת תו תקן בתחומים הרלוונטיים. אם מגרש הספורט שלכם בידיים טובות – אתם בידיים טובות.